fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 37401
  تاریخ انتشار : 14 آبان 1392 10:36
  تعداد بازدید : 675

  فروش سیم کارت سوخته رایتل سه برابر قیمت واقعی

  با وجود هشدارهای چندین باره اپراتور سوم تلفن همراه، سودجویان با استفاده از نبود آگاهی مشترکان، سیم کارت سوخته را سه برابر قیمت واقعی می فروشند.

  ایرنا- حمید طاهردوست، مدیر روابط عمومی ‌رایتل گفت: رایتل دو هزار و 300 نقطه فروش در سراسر کشور دارد و مردم می‌توانند به نمایندگی‌های رسمی ‌این اپراتور برای خرید سیم‌کارت مراجعه کنند.
  وی در مورد نحوه دسترسی افراد سودجو به سیم‌کارت‌های رایتل گفت: سودجویی در حوزه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل اتفاق می‌افتد، هر فردی می‌تواند سیم‌کارت اعتباری رایتل را به قیمت رسمی‌ (20 هزار تومان) بخرد و سپس آن را به چند برابر قیمت واقعی به افراد دیگر به بهانه مشابهت با شماره تلفن وی بفروشد.
  طاهردوست در مورد تعقیب قضایی این‌گونه موارد از سوی رایتل افزود: دستگاه قضایی موضوع را با حضور شاکی خصوصی پیگیری می‌کند و از آنجایی که رقم این نوع سودجویی‌ها 40 تا 50 هزار تومان است، افراد تمایلی به پیگیری قضایی ندارند.
  مدیر روابط عمومی ‌رایتل با بیان اینکه قیمت سیم‌کارت دایمی ‌رایتل 120 هزار تومان، سیم‌کارت اعتباری 20 هزار تومان و سیم‌کارت دیتا نیز 20 هزار تومان است، از تمامی هم‌وطنان درخواست کرد از پاسخگویی به این قبیل تماس‌ها خودداری کنند.
  براساس این گزارش، افراد سودجو در تماس تلفنی با شهروندان به بهانه فروش شماره‌های رند، شماره‌های مشابه دیگر اپراتورها و یا شرکت در قرعه‌کشی اقدام به فروش سیم‌کارت‌های رایتل با قیمت‌های بالاتر از نرخ مصوب می‌کنند که در برخی از موارد این سیم‌کارت‌ها سوخته و غیرقابل استفاده است.
  تاکنون چندین بار روابط عمومی‌ رایتل در مورد خرید سیم‌کارت‌های این اپراتور خارج از شبکه رسمی ‌هشدار داده و اعلام کرده است که فروش سیم‌کارت‌های رایتل خارج از شبکه رسمی‌ مورد تایید این اپراتور نیست.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :