آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38343
تاریخ انتشار : 27 آبان 1392 10:45
تعداد بازدید : 522

اینترنت مخابرات کردستان برای سومین بار قطع شد

اینترنت مخابرات کردستان در 15 روز گذشته برای سومین بار دچار قطعی چند ساعته شد و کاربران را با مشکل مواجه کرد.

خبرگزاری ایرنا- در مدتی که اینترنت مخابرات نیز قطع شده است هر کاربری اگر با سامانه 2020 مخابرات تماس بگیرد با این پیام که «در حال حاضر هیچ کدام از پاسخگویان مرکز فعال نیستند»، مواجه می‌شود. در آخرین مورد، روز گذشته دو مرتبه اینترنت مخابرات دچار قطعی شد که در دومین مورد از ساعت 14:30 دیروز با قطعی مواجه بوده است. رییس دیتای شرکت مخابرات کردستان در رابطه با این قطعی‌های مکرر گفت: یکی از سخت‌افزارها دچار مشکل شده است که چند تیم در حال بررسی آن هستند.
مهدی فتحی یونسی افزود: دو شرکت پیمانکار نیز هم‌زمان در تهران در حال بررسی یافتن مشکل قطعی هستند. وی گفت: دومین قطعی دیروز که از ساعت 14:30 دقیقه بوده است توسط متخصصان به منظور یافتن مشکل اصلی و پیشگیری از تکرار آن صورت گرفته است. وی در پاسخ به این سوال که چرا دیگر شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت با چنین قطعی مواجه نشده‌اند و میزان قطعی اینترنت مخابرات بسیار بیشتر از دیگر شرکت‌هاست، گفت: شرکت مخابرات در رابطه با اینترنت، شرکتی تازه‌کار است و وسعت کار این شرکت نیز بسیار گسترده‌تر است. فتحی یونسی افزود: شمار مشترکان شرکت مخابرات کردستان در زمینه خدمات اینترنت به مرز 30 هزار کاربر نزدیک شده است.
وی با اشاره به اینکه برای دومین بار این مشکل ناشناخته موجب قطعی اینترنت مخابرات کردستان می‌شود، گفت: قطعی روز جمعه متفاوت با مشکل امروز بوده است.
به گفته وی جمعه گذشته در حال به‌روز کردن سیستم نرم‌افزاری بودیم که تجهیز جانبی دچار مشکل شد و برای ساعاتی اینترنت قطع شد. دیگر شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت استان کردستان بدون هیچ‌گونه مشکلی به ارایه خدمات ادامه می‌دهند و کاربران این شرکت‌ها برای استفاده از اینترنت مشکلی ندارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :