آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38362
تاریخ انتشار : 27 آبان 1392 11:5
تعداد بازدید : 572

بانک رفاه مستندات خود را برای خروج از تحریم ارایه کرد

رییس هیات مدیره بانک رفاه کارگران با اشاره به اعتراض اتحادیه اروپا به رای بدوی دادگاه اروپایی برای خروج این بانک از لیست تحریم ها، گفت: ما مستندات خود را ارایه کرده ایم و در صورت قطعی شدن رای، از لیست تحریم های اتحادیه اروپا خارج می شویم.

بیما- اسماعیل الله‌گانی در مورد رای دادگاه اتحادیه اروپا برای بانک رفاه کارگران مبنی بر خروج آن از لیست تحریم‌ها گفت: رای صادر شده به نفع بانک رفاه کارگران برای خروج از لیست تحریم‌های این اتحادیه بدوی بود، اما اتحادیه به آن اعتراض کرد.
وی با بیان اینکه ما مستندات خود را به دادگاه ارایه کرده‌ایم، افزود: اتحادیه اروپا مدعی است اقدامات بانک رفاه کارگران مشمول بخش‌هایی بوده که توسط این اتحادیه تحریم شده است و بانک هم مستندات خود را برای پاسخ به این ابهامات به دادگاه ارایه داده است.
براساس این گزارش، این هفته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اتحادیه اروپا اقدام به ارایه اسنادی علیه هفت بانک و دو شرکت ایرانی ارایه کرده است. در حالی که دادگاه اتحادیه اروپا حکم بدوی برای خروج از تحریم‌های اتحادیه اروپایی صادر کرده، دادگاه عالی تجدیدنظر اتحادیه اروپا تا صدور حکم نهایی، به صورت موقت، این شرکت‌ها را دوباره به لیست تحریم‌ها بازگردانده است


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :