آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38556
تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 10:18
تعداد بازدید : 1060

جداول فروش اینترنت حجمی مخابرات در تهران و البرز

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از ارایه اینترنت پرسرعت با دانلود حجمی به مشترکان استان های تهران و البرز خبر داد و گفت: در این روش، مشترکان جدید، اینترنت مخابرات را با ظرفیت دانلود محدود دریافت می کنند و مشترکانی که پیش از این مشترک مخابرات بوده اند به روال گذشته و به صورت نامحدود اینترنت دریافت خواهند کرد.

خبرگزاری مهر- براساس مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات اینترنت - PAP - موظف شده‌اند سرویس ADSL را به صورت دانلود محدود و حجمی ‌با ضریب اشتراک یک به هشت به مشترکان ارایه کنند. این درحالی است که پیش از این مصوبه، مشترکان مخابرات، سرویس ADSL را با حجم نامحدود و ضریب اشتراک یک به 10 دریافت می‌کردند.
سمیع‌الله صادقی عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران از انجام مقدمات فنی لازم برای اجرای این مصوبه در استان البرز و تهران خبر داد و گفت: هم‌اکنون امکان ارایه سرویس ADSL حجمی‌ در تهران و البرز فراهم شده است.
وی افزود: بر این اساس امکان ارایه اینترنت با حجم دانلود مشخص برای کسانی که از این پس به مشترکان مخابرات می‌پیوندند فراهم شده اما کاربرانی که پیش از این مشترک مخابرات بوده‌اند همچنان می‌توانند اینترنت نامحدود دریافت کنند.
صادقی با بیان اینکه در تعرفه جدیدی که برای مشترکان جدید مخابرات اعمال می‌شود اینترنت ADSL با ضریب اشتراک یک به هشت عرضه می‌شود، گفت: امکان ارایه اینترنت در هر دو روش حجمی ‌و نامحدود وجود دارد و این سرویس بدون تغییر قیمت و با همان نرخ‌های گذشته برای مشترکان قدیمی ‌محاسبه می‌شود.
وی گفت: مشترکان قدیمی‌ مخابرات همچنان با همان ضریب اشتراک 1 به 10 و با تعرفه قبلی سرویس دریافت می‌کنند و برای مشترکان جدید نیز این سرویس در دو نوع تعرفه عرضه خواهد شد؛ به این معنی که مشترکان جدید می‌توانند اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک یک به هشت و با تعرفه جدید دریافت کنند و یا اینکه می‌توانند مشترک سرویس محدود و حجمی‌ اینترنت شوند.
براساس اعلام سایت رسمی‌ شرکت مخابرات ایران، حداقل مصرف موجود در تعرفه ماهیانه به شرح  جداول است .
بر اساس این گزارش پیش از این نیز علیرضا صیدی مدیرعامل شرکت مخابرات تهران فروش حجمی‌ اینترنت پرسرعت -ظرفیت دانلود محدود- را به نفع مشترکان کم‌مصرف و غیرحرفه‌ای عنوان کرد و گفت: در اینترنت نامحدود مخابرات، مشترکان حرفه‌ای از پهنای باند و میزان حجم دانلود مشترکان کم مصرف استفاده می‌کردند و این به ضرر این مشترکان بود؛ اما با فروش حجمی‌ اینترنت، مشترکان می‌توانند میزان حجم مصرفی خود را مشاهده و براساس نیازشان اینترنت
خریداری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :