آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38573
تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 10:46
تعداد بازدید : 794

وزیر ارتباطات در اجلاس تماس آسیا:

زمینه دسترسی بیشتر مردم به گردش اطلاعات را فراهم می کنیم

وزیر ارتباطات در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه گفت: تلاش برای ارتقای دسترسی به گردش اطلاعات و برنامه ریزی برای سرمایه گذاری مناسب در توسعه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف خدمت رسانی بیشتر به مردم از برنامه های وزارتخانه متبوع وی است.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- محمود واعظی که در راس هیاتی برای شرکت در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه در تایلند به سر می‌برد گفت: از دیگر برنامه‌های وزارت ارتباطات تلاش برای ایجاد کریدور ارتباطی شبکه‌های شرق و غرب آسیا و شمال به جنوب برای ارتقای ارتباطات در آسیا و گسترش آن با دیگر مناطق جهان است.
وی در ادامه ضمن تشریح آخرین دستاوردهای کشورمان در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت جمهوری اسلامی ایران از مفاد اعلامیه و بیانیه نهایی اجلاس سران را اعلام و ابراز امیدواری کرد: تمامی کشورهای عضو در راستای اجرای این مصوبات که اثرات قابل توجهی را در زمینه‌های مختلف ارتباطات و اقتصاد خواهد داشت قدم‌های موثری بردارند.
اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه با حضور سران برخی کشورهای منطقه و وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورها از روز یک‌شنبه در کشور تایلند آغاز به کار کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :