آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 38579
تاریخ انتشار : 29 آبان 1392 10:57
تعداد بازدید : 2031

دفتر خدمات آوات در اصفهان راه افتاد

شرکت آوات، توزیع کننده و ارایه دهنده خدمات نوت بوک، تبلت و موبایل ایسوس، به منظور سهولت دسترسی و افزایش سرعت خدمات به مشتریان استان های اصفهان و چهارمحال بختیاری، دفتر خدمات اصفهان خود را راه اندازی کرد.

فناوران- محسن مقدم، مدیر خدمات شرکت آوات با بیان اینکه در ادامه برنامه راه‌اندازی مراکز خدمات در استان‌های بزرگ، دفتر خدمات اصفهان را راه‌اندازی کرده‌ایم، گفت: تمامی خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای آوات در این دفتر ارایه خواهد شد.
وی افزود: مشتریان استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و حتی یزد برای دریافت خدمات آوات، می‌توانند کالای خود را به صورت حضوری، از طریق پست و سایر شرکت‌های حمل‌کننده و یا توسط نمایندگان فروش آوات به دفتر اصفهان ارسال کنند. به گفته وی، مشتریان استان یزد بنا به تمایل خود می‌توانند کالا را به دفتر تهران و یا اصفهان ارسال کنند. براساس این گزارش، دفتر خدمات آوات در اصفهان در خیابان میر، خیابان مصلی، نرسیده به مصلی، نبش بن‌بست 23 واقع شده است.
مدیر خدمات شرکت آوات وعده داد که به زودی مراکز خدمات آوات در استان‌های بزرگ از جمله مشهد، شیراز و تبریز راه‌اندازی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :