آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39034
تاریخ انتشار : 5 آذر 1392 11:28
تعداد بازدید : 605

بدون تیتر

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 60 درصد ارتباط دانشگاه های کشور با منابع علمی دنیا به خاطر تحریم ها و نیز تامین نشدن منابع مالی در داخل قطع است.

  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور گفت: روز یک‌شنبه آخرین بند طرح احیای سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصویب شد.
  بعد از توقف توزیع شیر در مدارس به دلیل کمبود اعتبارات، توزیع مجدد آن از نیمه آذر ماه برای 9 میلیون دانش‌آموز از سر گرفته می‌شود.
  محمود احمدی‌نژاد باید امروز در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران حاضر شود تا درباره اتهاماتی که از سوی کمیسیون اصل 90 مجلس و یک شخص حقیقی علیه او مطرح شده، پاسخگو باشد.
  شاخص کل بورس با اقبال بازار به نمادهای حاضر در گروه بانکی و خودرویی، از قله 81 هزار واحد هم گذشت و ارزش بازار در رکوردشکنی بی‌سابقه‌ای به مرز 397 میلیارد تومان نزدیک شد.
  معاون بهره‌برداری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران از آغاز طرح زمستانی معاینه فنی از شنبه هفته آینده خبر داد. در این طرح یک مشاور مجرب نحوه استفاده از وسایل ایمنی نظیر زنجیر چرخ، چراغ مه‌شکن، تیغه برف‌ پاک‌کن و غیره را به دارندگان خودروها آموزش خواهند داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :