آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39105
تاریخ انتشار : 6 آذر 1392 10:27
تعداد بازدید : 645

اجرای طرح پایش و نظارت بازار ICT در البرز

به گفته سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز، طرح کشوری پایش و نظارت بازار ICT با هدف ارتقای سطح هماهنگی در نظارت و کنترل خدمات این حوزه با رویکرد مردم محور و احقاق حقوق مصرف کنندگان در این استان برگزار می شود.

ایرنا- ناصر نژادمحمد با بیان این مطلب گفت: در اجرای این طرح که به زودی اجرایی می‌شود، می‌توان به کاهش تخلفات و جرایم حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ارتقای سطح آگاهی مردم و فعالان حوزه ICT کمک کرد.
وی افزود: در اجرای این طرح چهار محور اصلی شامل رعایت تعرفه‌های ابلاغی مطابق با قوانین و مقررات، ارایه خدمات پشتیبانی مناسب به کاربران، بررسی وضعیت شبکه توزیع و فروش خدمات و ارایه سرویس با کیفیت مناسب مورد ارزیابی بازرسان قرار خواهد گرفت.
نژادمحمد گفت: این طرح در قالب تفاهم‌نامه پایش و کنترل سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات و با همکاری 9 دستگاه اجرایی و نظارتی شامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، پلیس فتا، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :