آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 39137
تاریخ انتشار : 6 آذر 1392 11:6
تعداد بازدید : 1017

دارندگان کارتخوان سامان سکه جایزه می گیرند

جشنواره سکه باران سامانی ویژه دارندگان دستگاه کارتخوان سامان، از دوم آذرماه ۱۳۹۲ با همکاری بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان آغاز شد و تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی پرداخت الکترونیک سامان- تمام دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان (پذیرندگان) که بتوانند ماهانه دست‌کم 100 امتیاز کسب کنند، با شرکت در قرعه‌کشی جشنواره سکه‌باران، از جوایز ارزشمند طلایی آن بهره‌مند می‌شوند.
براساس این گزارش، در جشنواره سکه‌باران سامانی، دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان (پذیرندگان) به‌ازای هر تراکنش خرید 100 هزار ریالی و بیشتر، یک امتیاز دریافت می‌کنند. همچنین به‌ازای هر یک‌میلیون ریال تراکنش خرید، یک امتیاز به امتیازهای وی افزوده می‌شود.
این گزارش حاکی است، در این جشنواره، هر ماه 350 سکه بهار آزادی و در مجموع دو هزار و 100 سکه میان پذیرندگان قرعه‌کشی خواهد شد. جایزه ویژه این جشنواره، سه شمش طلا به ارزش یک میلیارد ریال است و به برندگانی که دو دوره پیاپی در مجموع بیش از یکهزار امتیاز کسب کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.
اسامی برندگان هر دوره علاوه بر انتشار در روزنامه‌های سراسری، ‌سایت بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان، از طریق شعبه‌های بانک سامان در سراسر کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :