آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3927
تاریخ انتشار : 26 آذر 1390 23:25
تعداد بازدید : 446

ثبت نام سامانه هوشمند اشتراک منابع در نمایشگاه هفته پژوهش

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، سامانه هوشمند اشتراک منابع (سهام) را برای ایجاد دسترسی کارا و بهینه پژوهشگران به منابع علمی چاپی و الکترونیکی راه اندازی می کند.

فناوران- سامانه هوشمند اشتراک منابع (سهام) برای ایجاد دسترسی پژوهشگران به همه منابع علمی کتابخانه‌های تخصصی و براساس تجربیات حاصل از طرح‌های ملی غدیر، امین، کتابخانه دیجیتال ملی و کنسرسیوم خرید منابع علمی الکترونیکی وابسته به شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی تامین منابع علمی، طراحی شده است.
سهام علاوه بر به اشتراک ‌گذاری منابع چاپی، با تکیه بر امکانات و قابلیت‌های کتابخانه‌های دیجیتالی، امکان اشتراک و مبادله فرآورده و محتوای الکترونیکی کتابخانه‌های عضو را نیز فراهم ‌می‌سازد.
موسسات آموزشی و پژوهشی می‌توانند، با مراجعه به غرفه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در دوازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، کلیات و شرایط عضویت در سهام را مطالعه کرده و با پر کردن فرم ثبت‌نام اولیه، آمادگی خود را برای عضویت در این سامانه اعلام کنند. دوازدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری 22 تا 28 آذرماه جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :