آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3928
تاریخ انتشار : 26 آذر 1390 23:29
تعداد بازدید : 457

استقرار 15 شركت دانش بنيان در پارك علم و فناوري خراسان جنوبي

مدير مركز رشد واحدهاي فناور پارك علم و فناوري خراسان جنوبي گفت: تا كنون 15 شركت دانش بنيان در پارك علم و فناوري استان مستقر شده اند.

روابط عمومي پارك خراسان جنوبي - زهرا حسيني افزود: در حال حاضر 65 هسته فناور تحت حمايت پارك علم و فناوري استان قرار دارند.
وي با اشاره به واگذاري مسووليت كميسيون فن‌بازار هفته پژوهش به پارك علم و فناوري استان گفت: تلاش شده مقدمات نمايش و عرضه توانايي‌هاي فناوران استان در حد توان فراهم شود.
مدير مركز رشد واحدهاي فناور پارك علم و فناوري خراسان جنوبي افزود: بر اين اساس و در نمايشگاه هفته پژوهش و فناوري استان، برپايي غرفه فن بازار به متراژ حدود 30 متر درخواست شده است.
حسيني در مورد برنامه‌هاي پارك علم و فناوري خراسان جنوبي در هفته پژوهش گفت: جلسه توجيهي با فناوران برگزار شد و ملاك‌هاي ارزيابي فناوران برتر، تعيين و فناوران برتر استان معرفي شدند.
وي افزود: طي نامه‌اي به دستگاه‌هاي اجرايي، ليست محصولات قابل ارايه آنها در غرفه فن بازار خواسته شد و برنامه ميزگردها و كارگروه‌هاي تخصصي فناوران رشته‌هاي برق، كشاورزي، مهندسي پزشكي، معدن و رايانه به تمامي دستگاه‌هاي استان ارسال شد تا در صورت تمايل، ميزگردهاي تخصصي درخواستي آنها نيز در برنامه كار قرار گيرد.مدير مركز رشد واحدهاي فناور پارك علم و فناوري خراسان جنوبي با اشاره به ميزگردهاي تخصصي در هفته پژوهش گفت: ميزگرد تخصصي برق با حضور صنايع فعال در زمينه محصولات ديجيتالي، ميزگرد مهندسي پزشكي با حضور مديران و كارشناسان صنايع فعال در زمينه توليدات و محصولات مرتبط با مهندسي پزشكي، ميزگرد تخصصي كشاورزي با حضور مديران و كارشناسان سازمان جهاد كشاورزي، صنايع فعال در زمينه محصولات آب و آبياري و ميزگرد تخصصي معدن با حضور مديران و كارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، صنايع فعال در زمينه معادن و فرآوري‌هاي آن از جمله مهم‌ترين اين ميزگردهاست.
حسيني افزود: برنامه حضور فناوران موفق مجموعه پارك علم و فناوري استان و مركز رشد براي حضور در ميزگردهاي علمي صدا و سيما، حضور در مدارس شهرستان‌ها به عنوان سخنران هفته پژوهش به ریيس كميته روابط عمومي ارسال و معيارهاي ارزيابي غرفه برتر نمايشگاه نيز تعيين شده است.
وي يادآور شد: مسابقه ايده‌هاي برتر نيز در ايام نمايشگاه در محل غرفه پارك علم و فناوري برگزار  كه به پنج نفر از برترين‌ها جوايزي اهدا خواهد شد و مستقيما به مركز رشد وارد مي‌شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :