آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3948
تاریخ انتشار : 26 آذر 1390 0:47
تعداد بازدید : 474

چند راه بالابردن ترافیک وب سایت

شما وقتی می توانید درآمد داشته باشید که مشتری داشته باشید، این قانون هم در اینترنت صادق است، شما وقتی می توانید از اینترنت پول درآورید که وب سایت تان بازدیدکننده داشته باشد. این مقاله به ارایه چند راه برای بالا بردن ترافیک وب سایت می پردازد. این را به یاد داشته باشید که قرار نیست یک شبه همه این راه ها را انجام دهید، بلکه یک برنامه ریزی برای خودتان انجام دهید که در هر روز به چند نکته دقت کنید.

وبلاگ
در سایر بلاگ‌ها نظر دهید: تا این را خواندید سریع نروید در همه بلاگ‌ها کامنت بگذارید “مطلب خوبی نوشتی لطفا به من هم سری بزن” یا به قول معروف کامنت اسپم نگذارید. مطلب سایر بلاگرها را بخوانید و در مورد آن مطلب نظرتان یا اطلاعات‌تان را بیان کنید. این گونه سایر وبلاگ‌نویسان نیز به شما علاقه‌مند می‌شوند.
پست مهمان بنویسید: بیشتر وبلاگ‌نویسان پست مهمان نویسی را قبول می‌کنند. به این معنا که در راستای مطالب آن وبلاگ‌نویس مطلبی بنویسید، برای وبلاگ‌نویس ارسال کرده و از او درخواست کنید که مطلب شما را در وبلاگش قرار دهد.
 دعوت به بحث و گفت‌وگو: از وبلاگ‌نویسان دعوت کنید در مورد موضوع خاصی مطلب بنویسند، مثلا در مورد فلان مساله اجتماعی یا بازار کار و هر کس نظرش را بیان کند، این گونه یک بحث وبلاگی و سلسله‌وار شکل می‌گیرد، با مطالب مفید برای خوانندگان.
 بازی وبلاگی: به بازی‌های وبلاگی بپیوندید. برای مثال بازی وبلاگی روز طبیعت که هر کس در مورد روز طبیعت و بهبود وضعیت محیط زیست مطلبی می‌نویسد، یا در مورد روز آب. در واقع بازی وبلاگی چیزی شبیه به بحث و گفت‌وگوست.
 ارتباط دوستی: وقتی با وبلاگ‌نویسی دوست شوید، او بیشتر تمایل پیدا می‌کند به شما لینک دهد، من در مورد یک کار سرسری، فقط برای پیشبرد هدف‌تان این کار را پیشنهاد نمی‌کنم. بلکه وقت بگذارید و واقعا دوست داشته باشید و از این ارتباط لذت ببرید، کسب و کار اینترنتی به نظر من تنها شغلی است که واقعا عاشق آن باید باشی و عشق بورزی و لذت ببری، پس به دوستی‌های‌تان احترام بگذارید.
ادامه این مقاله را در سایت کسب و کار اینترنتی بخوانید.
منبع: ebusinessfa.com


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :