آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3949
تاریخ انتشار : 26 آذر 1390 0:49
تعداد بازدید : 853

معرفی چند سایت ارایه دهنده تخفیف

چانه زنی پشت صفر و یک

بازاری ها خوب می دانند که ایرانی ها، به خصوص زنان ایرانی اهل چانه زدن هنگام خرید هستند. این چانه زنی ها برای گرفتن تخفیف از 500 تومان شروع می شود تا قیمت های بالا. در حقیقت تا هر جایی که چانه ها زور داشته باشند تخفیف می گیرند.
به همین دلیل است که حتی در سوپرمارکت ها هم می توان گاهی برگه ای روی دیوار یا زیر شیشه میز دید که نوشته “لطفا چانه نزنید” یا نوشته “ قیمت مقطوع” یا چیزهایی از این قبیل که به خریدار هشدار می دهد شروع به چانه زنی نکن. حالا ما در اینترنت شاهد رشد قارچ گونه سایت هایی هستیم که لذت چانه زنی را حذف کرده اما لذت خرید با تخفیف را افزایش داده است.
اینجا به آسیب شناسی رشد سریع این سایت ها و تاثیر آن بر چرخه اقتصادی یا به خطراتی که می تواند کاربران مشتاق تخفیف را تهدید کند نمی پردازیم. حالا که در روزهای ابتدایی پا گرفتن چنین سایت هایی هستیم فقط به معرفی چند سایت که پیش از شما چانه ها را زده اند می پردازیم.

تخفیف یاب
مدل کاری تخفیف‌یاب بسیار ساده است. تخفیف یاب با صاحبان مشاغل مختلف در سطح شهرهای مختلف ارتباط برقرار می‌کند و به اعضای خود یک بسته پیشنهادی مناسب ارایه می‌دهد.
موسسان این سایت ادعا کرده‌اند که تخفیف‌یاب هر روز نه تنها یک سرویس جدید از یک فروشگاه جدید به کاربران معرفی می‌کند، بلکه تخفیف‌هایی تا ۹۰ درصد روی‌‌ همان سرویس‌ها نیز برای اعضای خود پیشنهاد می‌دهد.
آنها می‌گویند ما معتقدیم شلوغی شهرهای ما و هزینه‌های زندگی روزمره باعث شده که نقاط بسیاری از شهر خودمان برای‌مان ناشناخته و یا دست نیافتنی باقی بماند، هدف ما معرفی تازه‌های شهرمان به شماست با ارزان‌ترین قیمت.
 [takhfifyab.ir]
مینی‌بها
مینی‌بها یکی دیگر از سایت‌های خرید گروهی است. این سایت که نیمه دوم امسال فعالیت خود را آغاز کرده سعی می‌کند رابطه دو سویه‌ای بین خریدار و فروشنده برقرار کند؛ رابطه‌ای که بر مبنای برد متقابل شکل گرفته است (win-win). در این رابطه تجاری مشتری می‌تواند با پرداخت مبلغ کمتری از امکانات و خدمات مورد نظر خود بهره‌مند شود و رضایتمندی او افزایش یابد. از سوی دیگر صاحبان کسب و کار و بنگاه‌های اقتصادی نیز می‌توانند با کاهش قیمت‌های خود و اختصاص تخفیف، مشتریان جدیدی بیابند.
تخفیف‌های این سایت شامل پوشاک، فست فود، رستوران، امور ورزشی، زیبایی، کافی شاپ و آموزشی می‌شود.
[ minibaha.com]
بایکس
بايکس یک فروشگاه آنلاین است که براساس علایق و درخواست‌های کاربران با شرکت‌های ارایه کننده خدمات و محصولات، قرارداد ارایه خدمات می‌بندد. تفاوت بایکس با سایر فروشگاه‌های اینترنتی، در نحوه ارایه این خدمات و محصولات است. در بایکس محصولات و خدمات با 50 تا 90 درصد تخفیف ارایه می‌شوند.
در این سایت کارشناسان به صورت روزانه به بررسی نیازهای کاربران پرداخته و با توجه به شرایط آنها را  اولویت‌بندی و برای برطرف کردن آن تلاش می‌کنند. کاربران بعد از خرید با تخفیف باید منتظر باشند تعداد خریداران به حد نصاب برسد. در صورتی که این اتفاق نیفتد پول به کاربر بازگردانده می‌شود.
[buyex.ir]
تخفیفان
این سایت هم مانند اکثر سایت‌های تخفیف بین 50 تا 90 درصد تخفیف برای کاربران خود در نظر می‌گیرد. شعار این سایت ارزان‌تر لذت ببر است.
تخفیفان، ارایه دهنده تخفیف روی خریدها در شهرهای مختلف است. تخفیف‌ها شامل فعالیت‌های ورزشی، آموزشی، استفاده از وسایل بازی، مجموعه‌های تفریحی، کنسرت‌ها، کافی شاپ‌ها و رستوران‌هاست. تعداد استفاده‌کنندگان از تخفیف‌های پیشین تخفیفان نشان می‌دهد بیش از 6 هزار نفر از تخفیفات دوره قبل این سایت در حوزه‌های مختلف استفاده کرده‌اند.
[takhfifan.com]
بیاب
کاربران در این سایت هیچ پولی پرداخت نمی‌کنند آنها فقط با دریافت کد تخفیف به مرکزی که خواستار دریافت خدمات و محصولاتش هستند مراجعه کرده و از تخفیف بهره می‌برند. کاربران بعد از خرید با تخفیف ویژه می‌توانند کارت شرکت در قرعه‌کشی را نیز دریافت کرده و بعد از وارد کردن مشخصات آن در سایت در قرعه‌کشی بیاب شرکت کنند.
سایت بیاب در حقیقت یک ژورنال مصور ایرانی است  که  در سطح وسیع علاوه بر اطلاع رسانی، معرفی و مقایسه بی اغراق  مجموعه‌های  مختلفی  از صاحبان  مشاغل ، صنایع، خدمات و  موارد دیگر  را  شامل  می‌شود.
با این شیوه یعنی مراجعه مستقیم خریدار به فروشنده مشکل عدم اطمینان خریدار و صاحبان کالا از بین می‌رود.
[beeyab.com]
نت برگ
نت برگ فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی با تمرکز روی یک کالا یا سرویس به ‌صورت روزانه، هم فرآیند انتخاب را برای اعضای خود آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌ نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر کرد.
با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادهای ویژه‌ای از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت نت برگ قرار می‌گیرد و خریداران می‌توانند از تخفیف‌های ۴۰ تا ۹۰ درصدی استفاده کنند. تنها موضوع قابل اشاره به حد نصاب رسیدن تعداد خریداران برای فعال شدن نت برگ مورد ‌نظر است. بر این اساس کاربر برای استفاده و خرید یک نت برگ با شرایط قیمتی بسیار مناسب، خرید نت برگ را به دوستان، آشنایان و اقوام خود هم توصیه می‌کند. این همان قدرت خرید گروهی و فلسفه شکل‌گیری نت برگ است.
[netbarg.com]
آف‌چی
پروژه‌ آف‌چی یکی از چندین پروژه‌ بزرگ شرکت یاراست که با الگوی پیشنهاد خرید روزانه کار می‌کند. آف‌چی جست‌وجوها را انجام می‌دهد و بهترین کالاها و خدمات را شناسایی و به مشتری معرفی می‌کند. کاربران حتی می‌توانند بلیت تئاتر را هم از طریق این سایت با تخفیف خریداری کنند.
این سایت بعد از انتخاب کاربران کد تخفیف را برای آنها با پیام کوتاه ارسال می‌کند و کاربران با ارایه این کد به فروشنده از تخفیف هنگام خرید برخوردار می‌شوند.
فروشنده‌ها و ارایه‌کنندگان خدمات می‌توانند با هماهنگی بخش بازاریابی خدمات خود را با تخفیف روی این سایت عرضه کنند.
[offchi.com]


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :