آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3956
تاریخ انتشار : 26 آذر 1390 1:15
تعداد بازدید : 510

ارایه خدمات بانکی به دارندگان حساب های اطلاعات ناقص ممنوع

براساس بخشنامه بانک مرکزی تمامی مشتریان بانک ها موظف به تکمیل اطلاعات حساب های خود هستند.

روابط عمومی بانک مرکزی- براساس این بخشنامه از تمامی مشتریان حقیقی و حقوقی بانک‌ها دعوت شده است برای تکمیل اطلاعات حساب‌های خود با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به نزدیک‌ترین شعبه مراجعه کنند.
گفتنی است به آن دسته از مشتریانی که اطلاعات خود را تکمیل نکنند ارایه خدمات بانکی امکان‌پذیر نیست.
همچنین بانک مرکزی اعلام کرد: اخیرا در برخی رسانه‌های جمعی خبری مبنی بر «کاهش 75 درصدی سهمیه ارز مسافرتی به 500 دلار » منتشر شده است که ضمن تکذیب این مطلب به آگاهی می‌رساند آخرین تغییرات مربوط به فروش ارز مسافرتی به بخشنامه شماره 1022/60 مورخ  3 آبان ماه 1390 مربوط می‌شود که بر اساس آن نرخ ارز اختصاص یافته به مسافران از نرخ بانکی به نرخ بازار فرعی و یک بار در سال  تغییر یافته است.
بر این اساس، فروش ارز مسافرتی برای هر یک از مسافران هوایی به مقصد تمام کشورها ( به استثنای عراق و سوریه) یک بار در سال و به میزان 2 هزار دلار یا معادل آن به سایر ارزها ، فروش ارز مسافرتی برای مسافران هوایی کشورهای عراق و سوریه یک بار در سال به مبلغ 500 دلار یا معادل آن به سایر ارزها، فروش ارز مسافرتی به مسافران زمینی ، ریلی و دریایی یک بار در سال به مبلغ 500 دلار و یا معادل آن به سایر ارزها و فروش ارز مسافرتی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور یک بار در سال و به میزان 50درصد مبالغ فوق است. در ضمن در تمامی موارد فوق، فروش ارز مسافرتی به نرخ بازار فرعی صورت می‌گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :