آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3976
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 9:0
تعداد بازدید : 526

وزیر ارتباطات:

تعرفه مكالمه اپراتور سوم دقيقه اي 80 تا 85 تومان تعیین شد

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تاكيد كرد كه فعلا افزايشي در تعرفه مكالمات تلفن ثابت رخ نخواهد داد.

ایسنا- رضا تقي‌پور درباره سرنوشت مصوبه شوراي رقابت براي افزايش 12 درصدي تعرفه‌هاي مكالمات تلفن ثابت گفت: شوراي رقابت در اين باره نظرش را اعلام كرده اما هر افزايشي بايد در دولت تصميم‌گيري شود.
او ادامه داد: هنوز در اين باره تصميم‌گيري نشده و دولت نظري در اين باره اعلام نكرده است.
تقي‌پور درباره‌ تعرفه مكالمات اپراتور سوم تلفن همراه نيز گفت: تعرفه‌ها تصويب شده و هر وقت كه رايتل كارش را شروع كند، در اين باره اطلا‌ع‌رساني خواهد كرد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام كرد كه تعرفه مكالمه در اپراتور سوم دقيقه‌اي 80 تا 85 تومان خواهد بود، چون پهناي باند آن زياد است.

ارایه خدمات يکسان به مردم با هم‌کدسازي تلفن ثابت
به‌واسطه هم‌کدسازي تلفن ثابت در استان تهران، همه مردم مي‌توانند به يک اندازه از تنوع خدمات مورد ارایه در اين حوزه بهره‌مند شوند.
به گزارش روابط عمومي وزارت ارتباطات، تقی‌پور گفت: يکي از مزاياي بهره‌مندي از طرح هم‌كدي، تسريع دسترسي به شبکه‌هاي داده و اينترنت است که به‌واسطه آن امکان استفاده همه مردم استان به يک شكل از خدمات فراهم شده است.
وي افزود: کاهش هزينه‌ها و تاثير مثبت اقتصادي براي مردم سطح استان به خصوص شهرهاي کوچک از ديگر مزاياي بهره‌برداري از اين طرح محسوب مي‌شود.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه بهره‌برداري از اين طرح اثرهاي اجتماعي فراواني دارد، عنوان کرد: به‌واسطه اجراي طرح هم‌کدسازي تلفن ثابت، فاصله مرکز استان با شهرستان‌ها و شهرهاي کوچک در اين بخش از بين مي‌رود.
وي تاکيد کرد: اجراي اين طرح بدون تحميل هزينه به دولت، مردم و در راستاي شعارهاي چهارگانه دولت نظير مهرورزي، عدالت‌گستري، خدمت به مردم و پيشرفت و تعالي اجرايي شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :