آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3998
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 9:54
تعداد بازدید : 998

از سوی موسسه EAS و بیمارستان تخصصی کانادایی در دوبی

سینمای سه بعدی ال جی نشان بهترین کیفیت تصویر گرفت

موسسه SAE دوبی که بزرگ ترین دانشگاه خصوصی در زمینه تولید محتوای صوتی و تصویری و انیمیشن است، سینمای سه بعدی ال جی را به عنوان دارنده بالاترین کیفیت نمایش فیلم های و بازی های سه بعدی معرفی کرد.

فناوران- به گفته مدیران ارشد SAE در این بخش، بازی‌های سه‌بعدی به راستی تجربه متفاوتی در دنیای بازی‌هاست. برای اولین بار افراد قادر هستند که در دنیای بازی غوطه‌ور شده و از ابعاد پویا و متحرک جدیدی که عناصر سه‌بعدی پدید می‌آورند لذت ببرند.سینمای سه‌بعدی هوشمند ال‌جی دارای قیمتی کاملا معقولانه و مناسب است.
 به عقیده مدیران SAE نمی‌توان جذابیت قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول را به همراه عینک‌های سه‌بعدی همراه با آن نادیده گرفت.
بیمارستان تخصصی کانادایی در دوبی سینمای سه‌بعدی هوشمند ال‌جی را برای تایید گواهی سلامتی از طریق آنالیزهایی سخت و جدی آزمایش کرد و بعد از 20 ساعت بررسی کامل، رییس این بیمارستان گواهی سلامت پنج ستاره به سینمای سه‌بعدی هوشمند ال‌جی اهدا کرد و گفت: بدون شک این محصول یک نوآوری بزرگ در زمینه لمس فناوری است.
وی با بیان اینکه به عنوان یک دکتر، سلامتی افراد بزرگ‌ترین نگرانی من است، افزود: در نتیجه قبل از هر گونه دفاع از دستگاه‌های تلویزیون ما وظیفه داریم عدم هر گونه آسیب‌رسانی دستگاه را به سلامتی افراد تضمین کنیم.
رییس بیمارستان تخصصی کانادایی در دوبی گفت:‌ افراد بسیاری هستند که از سوزش چشم، سرگیجه و خستگی ناشی از تماشای تصاویر سه‌بعدی شکایت داشته و تعداد دیگری از ریسک‌های احتمالی ناشی از تماشای تصاویر سه‌بعدی نگران هستند. این مشکلات و نگرانی‌ها در مورد سینما سه‌بعدی ال‌جی به هیچ وجه وجود ندارد. مشاهده تصاویر سه‌بعدی از طریق آن کاملا بدون پرش بوده و هیچ گونه خستگی چشم یا استرس ناشی از آن را ایجاد نمی‌کند.
وی افزود: بهترین متخصص چشم پزشک ما این تلویزیون را در طول پنج روز بررسی کرده و با هیچ گونه سرگیجه یا آسیب‌های معمول دیگر تلویزیون‌های سه‌بعدی مواجه نشد. با وجود این بهتر است که مدت زمان مناسبی را به تماشای هر تلویزیونی اختصاص دهید و هیچگاه چندین ساعت پیوسته بدون اینکه به چشم‌های خود استراحت دهید تلویزیون مشاهده نکنید.
نکاتی در مورد سینمای سه‌بعدی هوشمند ال‌جی
با استفاده از قابلیت پیشرفته تبدیل محتوای دوبعدی به سه‌بعدی دیگر شما با هیچ گونه کمبودی در زمینه محتوای سه‌بعدی مواجه نخواهید شد و می‌توانید از عینک‌های پولاریزه سبک و بدون نیاز به شارژ سینمای سه‌بعدی هوشمند ال‌جی لذت ببرید.
با استفاده از فناوری FPR و تقویت نور ال‌جی، همگان می‌توانند تصویری بدون پرش و درخشان را مشاهده کنند.
از طرف دیگر سینمای سه‌بعدی ال‌جی مجهز به ویژگی‌های هوشمند نیز بوده و به کاربران امکان می‌دهد که در هر زمان به محتوای اینترنتی مورد نظر خود مانند ویدیوها، شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های کاربردی دسترسی داشته و از اولین سرویس جهانی «OnDemand» در زمینه ویدیوهای IPTV و سرویس «OnWeb» مرتبط با ویدیوهای اینترنتی بهره‌مند شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :