آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3999
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 9:57
تعداد بازدید : 1062

آمار سهم بازار سال 1102 شرکت کره‌ای منتشر شد

رتبه نخست سامسونگ در بازار تلویزیون های صفحه تخت، LED و 3D

بر اساس اطلاعاتی که در وب سایت های معتبر منتشر شده است، در بخش تلویزیون های صفحه تخت، LED و 3D، سامسونگ با کسب افتخارات مختلفی توانست رضایت و انتخاب بخش بزرگی از بازار کاربران را به خود اختصاص دهد.

فناوران – با نزدیک شدن به انتهای سال ۲۰۱۱ میلادی، آمار و اطلاعات تحقیقاتی مربوط به هر حوزه در بخش فناوری منتشر می‌شود تا کاربران از میزان فروش، محبوبیت و درخواست بازار کسب و کار فناوری اطلاع پیدا کنند. بر طبق همین موضوع و بر اساس اطلاعاتی که در سایت‌های معتبر منتشر شده است، در بخش تلویزیون‌های صفحه‌تخت، LED و 3D، سامسونگ با کسب افتخارات مختلفی توانست رضایت و انتخاب بخش بزرگی از بازار کاربران را به‌خود اختصاص دهد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در GFK، سامسونگ به‌عنوان برند اول جهان از سوی کاربران و مصرف‌کنندگان جهانی تلویزیون انتخاب شده است. این آمار که به تفکیک مناطق جغرافیایی جنوب غربی آسیا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، کشورهای شوروی سابق، اروپا و آمریکای شمالی به‌دست آمده است بیان می‌کند، تمایل خرید بخش بزرگی از بازار مصرفی کاربران، سامسونگ را به عنوان برترین برند تولید کننده تلویزیون انتخاب می‌کند.
سامسونگ در جنوب شرقی آسیا با داشتن سهم بازار 9/32 درصد از تلویزیون‌های LED و 8/46 درصد تلویزیون‌های 3D، در جنوب غربی آسیا با کسب بازار 4/36 درصد از تلویزیون‌های LED و 2/46  درصد تلویزیون‌های 3D، در کشورهای شوروی سابق با 9/43 درصد از تلویزیون‌های LED، 4/55 درصد تلویزیون‌های 3D و 5/42 درصد تلویزیون‌های تحت وب را در اختیار دارد.
سامسونگ در خاورمیانه نیز سهم 1/45 درصدی از تلویزیون‌های LED و 8/47 درصد تلویزیون‌های 3D و در اروپا با 4/35 درصد از سهم بازار تلویزیون‌های LED، 5/47 درصد از سهم تلویزیون‌های 3D و 9/33 درصد تلویزیون‌های تحت وب را به خود اختصاص داده است. همچنین این شرکت کره‌ای در آمریکای شمالی با داشتن ۴۵ درصد از سهم بازار تلویزیون‌های LED، 4/55 درصد از بازار تلویزیون‌های 3D و 1/45 درصد تلویزیون‌های IP توانست مقام نخست در انتخاب برند توسط کاربران را به‌دست آورد.
علاوه بر این، محصولات تولید شده در مجموعه تلویزیون‌های سامسونگ از سوی نشریات مختلف و معتبر جهانی نیز افتخارات گوناگونی را کسب کرده‌اند. انتخاب تلویزیون‌های سامسونگ به‌عنوان تلویزیون سال ۲۰۱۱ از سوی مجله T3 انگلستان، انتخاب به‌عنوان تلویزیون HD سال از سوی مجله PC World انگلستان، انتخاب به‌عنوان تلویزیون سال از سوی روزنامه USA Today و انتخاب به‌عنوان بهترین تلویزیون هوشمند از طرف نشریه Stuff India، از جمله افتخارات کسب شده سامسونگ در زمینه تلویزیون‌ها در سال ۲۰۱۱ میلادی است.
تلویزیون‌های سامسونگ در شش ماه گذشته میلادی، بیش از ۸۸ بار به‌عنوان بهترین تلویزیون (برای انواع مدل‌ها)، بیش از ۳۲ مرتبه پیشنهاد مجله و همچنین بیش از ۲۹ بار از سوی سردبیران نشریات و مجلات مختلف جهانی برگزیده شده‌اند.
تمامی این آمار و ارقام نشان‌دهنده این موضوع است که تلویزیون‌های سامسونگ، هم در تقدیر رسانه‌ای و هم در انتخاب خریداران در جایگاه خوبی قرار دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :