آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4000
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 9:59
تعداد بازدید : 659

«آواژنگ سیستم» ویرایش 2012 نرم افزارهای امنیتی G Data را عرضه کرد

شرکت آواژنگ سیستم، توزیع کننده انحصاری محصولات G Data در ایران، از توزیع نسخه نهایی محصولات امنیتی این شرکت آلمانی همزمان با انتشار جهانی آن خبر داد.

فناوران- شرکت G Data ویرایش 2012 از محصولات خانگی خود را با ویژگی‌های جدید و منحصر به فرد و همچنین بهبود ویژگی‌های قبلی روانه بازار کرده است.
این شرکت در محصولات خود علاوه بر استفاده از دو موتور ویروس‌یاب برای حفاظت بیشتر از کاربرانش از فناوری‌های پردازش ابری (Cloud Computing) و رفتارشناسی نیز پشتیبانی می‌کند.
 محصولات این شرکت در اکثر آزمایش‌های مقایسه‌ای توانسته‌اند با شناسایی درصد بسیار زیادی از تهدیدات و ویروس‌ها، رتبه‌های اول و یا دوم را به خود اختصاص دهند. به طور مثال در آخرین گزارش وب‌سایت AV-comparative.org (ماه اکتبر) ویرایش 2012 محصولات این شرکت رتبه اول نرخ شناسایی تهدیدات را به دست آورده و همچنین G Data در ماه اوت موفق به دریافت گواهینامه +++Advance شده‌اند.
این محصولات برای حفاظت بیشتر در کنار کارایی بالا، از فناوری‌های Fingerprinting و Cloud Computing نیز بهره می‌برند و از آنها پشتیبانی می‌کنند.
در فناوری Fingerprinting مشخصات فایل‌های اسکن شده ذخیره می‌شوند و فایل‌های سالم و تغییر نکرده، بیهوده اسکن نمی‌شوند.
به این ترتیب سرعت اسکن‌های بعدی به طور چشمگیری بالا می‌رود. در فناوریCloud Security نیز صفحات وب و لینک‌ها قبل از دسترس کاربر به آنها مورد بررسی و اسکن قرار می‌گیرند. این روش یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای شناسایی محتوای مخرب از روی نوع رفتار و قبل از ثبت Signature ویروس است. این محصولات به همراه نرم‌افزارهای امنیتی موبایل و شبکه شرکت G Data توسط شرکت آواژنگ سیستم در بازار ایران عرضه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :