آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4001
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 10:1
تعداد بازدید : 970

هیات مدیره دوره سوم استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند

مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی با حضور اعضای این سازمان برگزار شد.

روابط عمومی سازمان- در این نشست ابتدا رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی به خوشامدگویی پرداخت.در ادامه پس از استقرار هیات رییسه مجمع، گزارش فعالیت توسط موسوی و گزارش صورت‌های مالی سال منتهی به 31/6/90 توسط فرجلی عباسی، خزانه دار ارایه شد و در ادامه ترازنامه با اکثریت آرا به تصویب مجمع رسید. روزنامه کار و کارگر نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار سازمان نصر آذربایجان شرقی تعیین شد.
در ادامه کاندیداهای عضویت در دوره سوم هیات مدیره معرفی شدند. سپس انتخابات برگزار و نتایج به ترتیب کسب آرا در سه شاخه شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مشاوران به شرح زیر اعلام شد:
شاخه شرکت‌ها
در شاخه شرکت‌ها فرهاد نیک نفس، سیدجعفر موسوی، علی فرشباف زیرک کار، علی رضا غضنفری، محمدرضا رنجبری، نادر آقازاده دیزج، سیدعلی اعرج خدایی، محمدحسین رنجبری و  مجید محمدی به عنوان عضو اصلی انتخاب شدند.
همچنین سیدمهدی حمیم اسکویی و محمدحسین محمدزاده رودکیان به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
شاخه فروشگاه‌ها
 در این شاخه نیز مسعود خامکچیان، امیر قدسی و علی مسلمی حکم آبادی به عنوان عضو اصلی و محمدحسین قاسم آذر  به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
شاخه مشاوران
در شاخه مشاوران نیز سیدعلی موسوی عضو اصلی و رضا عبدل زاده حبشی عضو
علی البدل شدند.
در بخش پایانی مجمع نیز انتخابات بازرس برگزار شد و معین مطیع قوامین به عنوان بازرس اصلی و فریبا نفاذ آذری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :