آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4007
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 10:17
تعداد بازدید : 500

مدیر امور استان‌های شرکت پیشگامان کویر اعلام کرد:

کمبود پهنای باند، مهم ترین مشکل سرعت اینترنت

مدیر امور استان های شرکت پیشگامان کویر با بیان اینکه مشکلات سرعت اینترنت اغلب مربوط به مشکلات زیرساخت های مخابراتی، نحوه تامین پهنای باند و همچنین کمبود پهنای باند است، اعلام کرد: در برخی از استان ها به علت پر شدن بسترهای انتقال پهنای باند بین استانی، امکان دریافت پهنای باند بیشتر میسر نیست.

موبنا- سیدعلیرضا محمودی با اشاره به اینکه مشکلات تامین پهنای باند اینترنت توسط شرکت‌های ندا در برخی از مراکز مخابراتی به علت کمبود پهنای باند اینترنت مورد نیاز، امکان افزایش تعداد مشترکان و حتی ارایه سرویس مطلوب را میسر نمی‌سازد، اظهار داشت: در بیشتر اوقات این کار موجب نارضایتی مشترکان می‌شود که این اتفاق به نوعی بزرگ‌ترین مشکل شرکت‌های ارایه دهنده خدمات است.
وی افزود: در این راستا مشکلاتی از قبیل عدم اختصاص و ارتقای ظرفیت دیتا و اینترنت توسط برخی از شرکت‌های مخابراتی استانی، عدم ارایه طرح نصب و توسعه پورت‌های منصوبه به خصوص در مراکز مخابراتی پر ظرفیت توسط برخی از شرکت‌های مخابراتی استانی در افزایش  نارضایتی مشترکان تاثیر مستقیم دارد.
وی با بیان اینکه درخواست همه شرکت‌های ندا، تصویب قوانینی جامع و با در نظر گرفتن راهکارهایی مناسب در جهت تامین پهنای باند اینترنت با کیفیت و قیمت مناسب است، ادامه داد:همچنین اختصاص فضا و نیرو توسط  مخابرات و ارایه سرویس در شرایطی برابر و طبق مصوبه رگولاتوری از دیگر خواسته‌های این صنف است.
وی افزود:  مشکلات سرعت اینترنت اغلب مربوط به مشکلات زیرساخت‌های مخابراتی، نحوه تامین پهنای باند و همچنین کمبود پهنای باند است. وی افزود: در برخی از استان‌ها به علت پرشدن بسترهای انتقال پهنای باند بین استانی، امکان دریافت پهنای باند بیشتر میسر نیست.
وی خاطر نشان کرد: در استان‌های کم ظرفیت دریافت پهنای باند از زیرساخت که که پهنای باند آن قیمت و کیفیت مناسب‌تری دارد به علت برخی مشکلات امکان‌پذیر نیست، بنابراین در این استان‌ها پهنای باند عمدتا باید از شرکت‌های مخابراتی و یا شرکت‌های توزیع کننده تامین شود که قیمت آن نسبت به زیر ساخت
 بسیار بالاتر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :