آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4018
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 10:37
تعداد بازدید : 558

بدون تیتر

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: ۲ میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران برق پرداخت شده و پرداخت ۳ میلیارد تومان دیگر در دستور کار قرار دارد.


  با ابلاغ دستورالعمل 8 ماده‌ای شناسایی و ثبت نهادهای مالی در بازار اوراق بهادار توسط هیات مدیره سازمان بورس، همه نهادهای مالی کشور ملزم به ثبت نزد این سازمان شدند.

  با وجود حضور تیم 40 نفره کارشناسان چینی در عسلویه هنوز عملیات اجرایی فاز 11 پارس جنوبی آغاز نشده است و شرکت ملی نفت ایران تاکید می‌کند چینی‌ها در صورت ادامه تاخیرها مشمول جریمه خواهند شد.

  نتایج اولیه سرشماری عمومی نفوس و مسکن که از تاریخ دوم تا 22 آبان ماه انجام شد، روز دوشنبه در یک نشست خبری اعلام می‌شود که معرفی سایت چیذر و نحوه استخراج اطلاعات فرم‌های سرشماری از مواردی است که به آن پرداخته خواهد شد.

  بدهی 13 شرکت هواپیمایی به وزارت نفت بابت خرید بنزین نسیه از شهریور ماه سال جاری تاکنون از 250 میلیارد تومان به بیش از 450 میلیارد تومان افزایش یافته است. با توافق صورت گرفته بین  وزارت نفت، اقتصاد، وزارت راه و شهرسازی و ستاد هدفمندی یارانه‌ها امکان اعمال محدودیت‌‌هایی در فروش سوخت به شرکت‌های هواپیمایی که نسبت به وصل بدهی خود بی تفاوت بوده، در سطح فرودگاه‌های کشور وجود دارد.

  عضو کمیسیون اقتصاد مجلس با تاکید بر اینکه قانون هدفمند کردن یارانه‌ها هیچ نقصی ندارد، گفت: کسری بودجه دولت ناشی از عدم تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و پرداخت یارانه نقدی ثابت به مردم است در راستای هدفمندی یارانه‌ها رییس جمهور قصد دارد سه‌شنبه هفته جاری همزمان با سالروز اجرای رسمی قانون هدفمندی یارانه‌ها، سیاست جدید یارانه‌ای دولت را اعلام کند.

  معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه در سال جاری 8 هزار میلیارد ریال برای نگهداری و بهسازی جاده‌ها اختصاص می‌یابد از اختصاص 60 هزار میلیارد تومان در سال جاری برای راه و حمل و نقل عمومی خبر داد.

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد: در روزهای اخیر بیش از 100 نماینده در نامه‌ای به هیات رییسه مجلس خواستار مسکوت ماندن طرح انتزاع بخشی از اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی در پارلمان شده‌اند.

  معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی با اعلام این خبر که 230 تن از گندم ارزان‌قیمت، هنوز به وزارت جهاد کشاورزی تحویل داده نشده است، گفت: تنها 50 درصد از اعتبارات پروژه‌های تعریف شده برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در بخش کشاورزی پرداخت شده است.

  شرکت ملی گاز ایران پیشنهاد افزایش دو برابری بیمه مشترکان گاز شهری و روستایی را در قالب لایحه بودجه سال 1391 وزارت نفت به دولت ارسال کرد.

  شرکت ملی نفت ایران و شرکت تات نفت روسیه امروز در تهران قرارداد طرح توسعه میدان نفت سنگین زاغه را به ارزش تقریبی 700 میلیون دلار امضا می‌کنند.

  واحد اطلاعات اکونوميست در گزارش ماه نوامبر 2011 نرخ تورم ايران در سال گذشته را 1/10 درصد برآورد و پيش‌بيني کرد اين شاخص در سال جاري با افزايش زيادي به 8/17 درصد
خواهد رسيد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :