آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4019
تاریخ انتشار : 27 آذر 1390 10:39
تعداد بازدید : 355

هجوم برای خرید سکه صدای مدیران برخی شعب بانک ملی را درآورد

شلوغی شعب منتخب فروش سکه بانک ملی طی هفته های اخیر موجب شده تا تعدادی از مدیران این شعب نامه ای را به اداره مرکزی بانک ملی برای تغییر شیوه فروش سکه تنظیم و ارسال کنند.

فارس- افزایش تقاضا برای خرید سکه از شعب منتخب بانک ملی طی هفته‌های اخیر تا حدودی موجب اختلال در سرویس‌دهی این شعب به مشتریان‌شان شده است.
سیل جمعیتی که در تمام ساعات روز پشت در شعب ایستاده‌اند و گاه هم شب را در همین حالت به صبح می‌رسانند طبیعتا موجب می‌شود که فعالیت‌های این شعب بانک ملی با اخلال همراه شود.
اخلال در سرویس‌دهی به مشتریان، خروج سپرده‌ها از شعب، تضعیف فرآیند جذب مشتری جدید، توجه به وضعیت سپرده‌گذاران و سایر خدماتی که روزانه شعب بانکی آنها را انجام می‌دهند این روزها به عنوان دغدغه‌های شعب بانکی هستند.
نباید نادیده گرفت که فروش سکه در این شرایط موجب می‌شود تا وقت و انرژی کارمندان و روسای شعب نیز صرف امور مربوط به نظم‌دهی شعبه و جلوگیری از درگیری مردم متقاضی خرید سکه شود.
مراجعه به تعدادی از شعب منتخب فروش سکه بانک ملی حکایت از آن دارد که برخی از مدیران این شعب نامه‌ای را با مضمون درخواست تغییر شیوه فروش سکه تنظیم و به اداره مرکزی بانک ملی ارسال کرده‌اند تا تجدید نظری در این زمینه انجام شود.
یک از روسای شعب در همین باره گفت: گروه‌های سنی متفاوتی وجود دارند که روزانه برای خرید سکه می‌آیند، اما به دلیل وجود عده‌ای افراد تکراری و خاص امکان فروش به دیگران وجود ندارد.
وی اضافه کرد: به همین خاطر بنده و همکارانم در شعبه‌های دیگر نامه‌ای را تنظیم و به اداره مرکزی ارسال خواهیم کرد مبنی بر اینکه شلوغی و تجمع افراد در بیرون شعبه مانع از سرویس‌دهی تمام و کمال به سایر مشتریان می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :