آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40249
تاریخ انتشار : 23 آذر 1392 10:19
تعداد بازدید : 3705

مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره مجتمع کامپیوتر پایتخت با حضور چشمگیر مالکان برگزار شد

مجتمع کامپیوتر پایتخت در انتظار تحولات جدید

"مجتمع کامپیوتر پایتخت" یکی از معتبرترین مراکز تجاری عرضه محصولات حوزه ICT است که دارای 35 هزار مترمربع سطح زیر بنایی بوده و بیش از 350 واحد تجاری و اداری در این مرکز مشغول فعالیت هستند. این مجتمع تاکنون منشا بسیاری از تحولات صنف رایانه بوده است که از خصوصیات عمومی آن می توان به مشارکت فعالانه در اتحادیه، داشتن نمایندگانی از سطح بازار در داخل اتحادیه، برگزيده در جشنواره دو سالانه ايتا در چهار سال متوالي، متحد کردن مجتمع های دیگر، حضور در الکامپ 16 با فضایی بالغ بر 600 مترمربع و همچنین هماهنگ شدن با اعضای صنفی فهیم و هوشیار صنف رایانه، اشاره کرد. مجتمع کامپیوتر پایتخت از سال 74 همزمان با آغاز فعالیت خود، هر دو سال یکبار مجمع عمومی برگزار کرده و در انتخاباتی پرشور و فراگیر اعضای هیات مدیره آن مشخص شده اند. امسال نیز پس از گذشت دو سال از فعالیت کاری هیات مدیره، مجمع عمومی مجتمع کامپیوتر پایتخت 17 آذرماه سال جاری در سالن اجتماعات مجتمع برگزار شد که در پايان جلسه اعضاي هيات مديره دوره جديد با راي 90درصدی انتخاب شدند.اعضای جدید هیات مدیره مجتمع کامپیوتر پایتخت به این ترتيب است:1-مهدي حيدري 2-غلامرضا شفيعي 3- آرام كلباسي 4- حميد ناظمي 5- كيانوش رضايي.
گزارش پیش رو از اقدامات و برنامه های آینده مجتمع کامپیوتر پایتخت حکایت دارد و مروری کوتاه نسبت به فرایند مجتمع است.

  حضور چشمگیر مالکان در مجمع عمومی مجتمع کامپیوتر پایتخت  
یکشنبه 17 آذرماه مجمع عمومی مجتمع کامپیوتر در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد و یکی از نکاتی که توجه زیادی را به خود جلب می‌کرد این بود که برخلاف بسیاری از مجامع دیگر، حضور مالکان و  مشارکت همه جانبه آنها در مجع عمومی مجتمع پایتخت بسیار چشمگیر بود. به گونه‌ای که به سختی می‌شد جای مناسبی برای نشستن پیدا کرد.
در واقع فضای عمومی جلسه مملو از همدلی و  همیاری اعضا  بود که به جرات می‌توان گفت در چند  سال گذشته شاهد تحولی عظیم در مجتمع  کامپیوتر پایتخت  بوده‌ایم.
افراد منتخب در هیات مدیره و در نهاد‌های صنفی دیگر ثابت کرده‌اند که همیشه برای ایجاد فرصت برابر تلاش کرده‌اند.  تجلی رفتار و منش صنفی آنها در مجمع  عمومی مجتمع  به  خوبی قابل  لمس و  مشاهده  بود.
 از این رو،  اعضای معقول و مقبول هیات مدیره دوره  قبل با درخواست مجمع عمومی برای ادامه کار و  پذیرفتن مسوولیت در دوره جدید مواجه شدند که البته با مقداری شوخ طبعی همراه بود.
  حضور دو نیروی تازه نفس در هیات مدیره مجتمع کامپیوتر پایتخت
مسعود رجب زاده یکی از اعضای هیات مدیره دوره قبل مجتمع کامپیوتری پایتخت در مورد دلیل کاندیدا نشدنش در این دوره گفت:  به  دلیل ارتقا  وضعیت مدیریت مجتمع  و سنگین بودن کارهای مجتمع باید از همه پتانسیل‌ها و افراد  استفاده شود  و در هر دوره با جا‌به‌جایی در اعضای هیات  مدیره نیروی تازه نفس داشته  باشیم. وی افزود: با حفظ دو یا سه نفر از دوره  قبل  و آمدن  افراد جدید می‌توانیم ترکیب اصلی هیات مدیره را حفظ و  تجربه‌های قبلی را  منتقل کنیم.   وی گفت: به همین دلیل من و آقای حسن بیگی اجازه خواستیم  از هیات مدیره کناره‌گیری کنیم تا  دو  نفر جدید  به  ترکیب هیات  مدیره  اضافه  شوند.  حسن بیگی نیز در این خصوص گفت:  به  دلیل  مشغله بیش از حد و  فشار کارها  و  البته تایید فرمایش آقای رجب زاده  من نیز باید کناره‌گیری می‌کردم  تا  بتوانم در اتحادیه  هم بهتر خدمت کنم.
  تغییر شرایط فیزیکی مجتمع کامپیوتر پایتخت در سال آتی   
مهدی حیدری از دور قبل و جديد هيات مديره  مجتمع کامپیوتر پایتخت نیز درباره عملکرد هیات  مدیره قبل و ترکیب هیات مدیره جدید،گفت: ارزیابی عملکرد هیات مدیره  قبل  به  عهده مالکان  مجتمع است که امروز با قدردانی  از هیات  مدیره ما  را  مورد  لطف خود قرار دادند.  وی افزود:‌ البته  برای مجتمعی که  روزانه  15 هزار نفر بازدیدکننده دارد کارهای بسیار زیاد  و  مستمری باید  انجام دهیم تا علی‌رغم  قدیمی شدن ساختمان و  همچنین  وجود رقبا  همچنان  در صدر  باشیم.
 وی اضافه کرد:  جا دارد از آقای کلباسی عضو دیگر هیات مدیره و از مالکان  اولیه مجتمع  تشکر ویژه  داشته  باشیم  چراکه  حوزه  فعالیت  آنها  IT  نیست اما در تمام  موضوعات  و  مشکلات  با  این  صنف  همراه و همدل بوده‌اند. حیدری ضمن تشکر از آقای شفیعی به  عنوان بنیان‌گذار مجتمع کامپیوتر پایتخت گفت: وی  تجربیات  مفید و ارزنده خود  را  با  حضور در هیات  مدیره  به  ما  منتقل  کرده‌اند و امیدوارم ترکیب جدید  هیات  مدیره نيز همچون گذشته موفق باشد.  حیدری با تاکید بر اینکه  علت موفقیت و  سربلندی مجتمع کامپیوتر پایتخت بدلیل شرایط خاصی است که هیات مدیره براي رسيدن  به آن  برنامه‌ريزي كرده است، گفت: هیات مدیره فقط به  موضوع شارژ یا هزینه‌هاي ساختمان نپرداخته است بلکه رونق کسب و  کار و تعامل با  نهادهاي  صنفی در جهت تسهیل شدن  امور كسب و كار  همیشه  در دستور کار بوده است.
 وی افزود:  همچنین  شرایطی را  فراهم  کرده  که  هیچ کدام  از مالکان  خود را جدا  از هیات  مدیره  نمی‌دانند و در تمام  امور مربوط به ساختمان  مشارکت می‌کنند. انتقادهای سازنده  دارند و حتی حاضر می‌شوند در قالب یک  عنصر اجرایی در کنار هیات  مدیره فعاليت کنند.   
حیدری در مورد برنامه هيات مديره برای دوره جدید گفت: تصمیم  داريم  در یک سال  آینده با  بودجه‌ای که  حدود  3 میلیارد  تومان است، نسبت  به  تغییر و نوسازی زیرساخت‌های مجتمع  اقدام کنیم و  می‌توان  پيش‌بيني كرد که شرایط فيزيكي ساختمان  در سال  آینده  به  نحو  مطلوبی تغییر
کرده  باشد.
لازم به ذکر است، اعضای هیات رییسه سنی مجمع، آقایان حسین کام و میانجی اداره این مجمع را برعهده داشتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :