آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40255
تاریخ انتشار : 23 آذر 1392 10:35
تعداد بازدید : 821

مهدی امیری، مدیر عامل همکاران سیستم شد

امیری: همکاران سیستم را به موفق­ترین شرکت نرم­افزاری خاورمیانه تبدیل می کنیم
مهدی امیری، مدیرعامل جدید شرکت همکاران سیستم روز چهارشنبه ۲۰ آذر طی مراسمی در هتل هما تهران معرفی شد.

فناوران- در نشستی که با حضور ۱۰۰ نفر از مدیران گروه همکاران‌سیستم از سراسر کشور برگزار شد، مهدی امیری حکم مدیرعاملی شرکت همکاران‌سیستم را از هیات مدیره این شرکت دریافت کرد.  شهریار رحیمی، مدیر عامل سابق و نایب رئیس هیات مدیره همکاران‌سیستم، در سخنانی در ابتدای این مراسم گفت: بنیانگذاران کارآفرین همکاران‌سیستم ۲۵ سال قبل نهالی را کاشتند که خوشبختانه امروز به درختی پربار و با قامتی برافراشته تبدیل شده است. در این مسیر، استراتژی همکاران‌سیستم در عرصه منابع انسانی همواره جذب جوانان مستعد بوده است. این جوانان در پرتو فرهنگ همکاران‌سیستم به نیروهای ارزشمندی برای صنعت IT کشور تبدیل شده‌اند. ​شهریار رحیمی ‌که بیش از ده سال مدیرعاملی بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری ایران را برعهده داشته، از مهدی امیری به عنوان یکی از این نیروهای ارزشمند نام برد که امروز به مدیری با تدبیر، منصف، ‌دقیق و‌ مشتری مدار تبدیل شده و گفت: مهدی امیری با تفکر اقتصادی که در صنعت نرم‌افزار دارد، مصمم به پیشرفت همکاران‌سیستم در دوره جدید است.  در ادامه این مراسم مهدی امیری گفت: بنا دارم که همکاران‌سیستم را به سطحی ارتقا بدهیم که موفق­ترین شرکت نرم­افزاری خاورمیانه باشد. پایه قراردادن مشتری به عنوان سرمایه اصلی، سرمایه‌گذاری روی محصولات جدید، اعتقاد به عملی کردن ایده‌ها، حرفه‌ای‌گری، توجه ویژه به افراد با عملکرد بالا و اشتیاق متفاوت بودن، اصولی­ست که می‌تواند فعالیت تیمی‌ما را تقویت کند و رسیدن به اهداف بزرگ را تسریع بخشد.
وی همچنین با اشاره به نقاط تمرکز همکاران‌سیستم در سال آینده گفت: افزایش سطح رضایت مشتریان از محصولات و خدمات، توسعه منابع انسانی، ارتقای سیستم‌های مشتریان به نسل جدید محصولات (راهکاران) برای مدیریت بهینه منابع سازمانی، اولویت ماست. همچنین ورود به بازارهای خاورمیانه و ایجاد فضای همکاری مشترک با شرکت‌های خارجی، مهم‌ترین دستورهای کاری همکاران‌سیستم برای توسعه شرکت خواهد بود. محمود نظاری، رییس هیات مدیره همکاران‌سیستم نیز  در این جلسه گفت: نقش همکاران‌سیستم در صنعت نرم‌افزار کشور، تنها تولید نرم­افزار نبوده، بلکه برقراری سازوکار ایجاد و اداره شرکت­های بزرگ IT کشور، توسعه فرهنگ استفاده از IT در بنگاه­های اقتصادی و پرورش تیم بزرگی از مدیرانِ توسعه بخش این صنعت، دستاوردهای ملی ما در طی سال­های اخیر بوده است. نظاری که خود اولین مدیرعامل همکاران‌سیستم بوده است، گفت: طی ده سالی که رحیمی ‌مدیرعامل شرکت بود، از جهت وسعت بازار و توسعه شرکت ما به موفقیت‌های بزرگی دست یافتیم و درآمد شرکت حدود ۶۰ برابر شد. همچنین ویژگی‌های او مانند سخت کوشی و صبوری که جزو سرمایه‌های فردی اوست تبدیل به سرمایه همه ما شد.  مهدی امیری، ۱۲ سال است که در همکاران‌سیستم مشغول فعالیت است.
وی کار خود در را از سال ۱۳۸۰ در این شرکت به عنوان برنامه‌نویس ارشد آغاز کرد و طی ۱۲ سال گذشته، عملکرد موفقی در جایگاه‌هایی چون سرپرستی تیم‌های تولید، معاونت تولید، مدیریت تولید، عضو هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه، عضویت هیات مدیره گروه و قائم مقامی‌مدیر عامل همکاران‌سیستم داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :