آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40354
تاریخ انتشار : 24 آذر 1392 10:22
تعداد بازدید : 540

بعد از تحویل کالای اینترنتی پول بپردازید

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان مرکزی ضمن هشدار به کاربران در مورد خریدهای اینترنتی گفت: کاربران قبل از استفاده از هر نوع فروشگاه اینترنتی حتما به علامت الکترونیکی که نشان دهنده درجه اعتبار آن فروشگاه است، توجه کنند.

ایسنا - رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان مرکزی ضمن هشدار به کاربران در مورد خریدهای اینترنتی گفت: در پی کسب خبر مبنی بر سوء استفاده برخی افراد سود جو در ماه‌های اخیر فروش اجناس از جمله لپ تاپ، آی‌پد و گوشی تلفن همراه با مارک‌های معروف با قیمت‌های اندک، موضوع مورد توجه پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: افراد سودجو بعد از تطمیع افراد به خرید اینترنتی و پس از دریافت وجه واریزی به حساب خود از تحویل اجناس و کالاهای خریداری شده، ممانعت کرد و ارتباط خود را با افراد قطع می‌کنند.
رییس پلیس فتای استان مرکزی با بیان اینکه فضای اینترنت سرشار از تبلیغات فریبنده است که مردم را به خرید آسان و ارزانتر نسبت به مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها ترغیب می‌کند، خاطرنشان کرد: برای این گونه خرید حتما پس از دریافت کالا و اطمینان از صحت خرید انجام شده، اقدام به پرداخت وجه کنند.
نوروزی گفت: کاربران قبل از استفاده از هر نوع فروشگاه اینترنتی حتما به علامت الکترونیکی که نشان دهنده درجه اعتبار آن فروشگاه است، توجه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :