آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40355
تاریخ انتشار : 24 آذر 1392 10:25
تعداد بازدید : 661

دانشجویان کوی دانشگاه تست اعتیاد اینترنتی می دهند

مسئول نهاد رهبری واحد خواهران دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اولین برنامه در خصوص آسیب های فضای مجازی برای دانشجویان دختر دانشگاه علو م پزشکی تهران خبر داد.

ایسنا - مریم دیجو اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در نوع استفاده از اینترنت در خوابگاه دانشجویان در کوی دانشگاه وجود دارد و دانشجویان در کنار کارهای علمی از اینترنت وارد سایت‌هایی می‌شوند که برای آن‌ها آسیب‌های جدی دارد و چون آنها آشنایی کاملی نسبت به این فضا ندارند ما بر آن شدیم که برنامه ای را با عنوان امپراتوری نامرئی برگزار کنیم که دانشجویان نسبت به مضرات و آسیب های این فضا آگاه تر شوند.
وی ادامه داد: این اولین برنامه ایست که در زمینه فضای مجازی و آسیب های آن در دانشکده علوم پزشکی تهران برای دانشجویان برگزار می شود تا آنها نسبت به ویژگی این فضا بیشتر آشنا شوند و ما در نظر داریم که این برنامه ها در آینده ادامه داشته باشد و دانشجویان استفاده بیشتری از آن ببرند.
دیجو در ادامه تصریح کرد: در آخر این برنامه قرار است که تست اعتیاد اینترنتی انجام شود و دانشجویانی که علاقه دارند می توانند با تکمیل پرسش نامه هایی که در اختیار آن ها گذاشته می شود میزان اعتیاد آن ها سنجیده می شود و مشاورانی که در این برنامه دعوت شده اند به آن ها خدمات مشاوره ای انجام می دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :