آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40377
تاریخ انتشار : 24 آذر 1392 11:6
تعداد بازدید : 643

مجمع نصر آذربایجان شرقی برگزار شد

نوبت دوم مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای آذربایجان شرقی پنج شنبه 21 آذرماه سال جاری با حضور اعضای سازمان در محل سالن اجتماعات دبیرخانه سازمان در تبریز برگزار شد.

فناوران-در ابتدای این جلسه موسوی، دبیر سازمان نصر آذربایجان گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته در سازمان طی یک سال منتهی به 31 شهریورماه را  ارایه کرد.
مجید محمدی حسابرس قانونی نیز گزارش ترازهای مالی و صورت سود و زیان سازمان را ارایه کرد. در ادامه نیز آیدین یدرنجی به عنوان بازرس سازمان گزارش خود را از بررسی‌های انجام گرفته ارایه کرده و ترازهای مالی سازمان را در سال گذشته مورد تایید
اعلام کرد .
در ادامه جلسه با توجه به ثابت بودن میزان ورودیه و حق عضویت سازمان در سال‌های گذشته (از بدو تاسیس) پیشنهادی برای بررسی مجدد آن مطرح شد که بعد از توضیحات رییس سازمان، تصمیم‌گیری در این خصوص از طرف مجمع عمومی به هیات مدیره سازمان تنفیذ شد تا در این خصوص تصمیم‌گیری کند.
در ادامه نیز کاندیداهای بازرسی سازمان به معرفی کوتاه خود و اعلام سوابق کاری خویش پرداختند. سپس انتخابات بازرس به صورت کاغذی انجام و پس از شمارش آرا، اصل پور به عنوان بازرس اصلی و آیدین یدرنجی به عنوان بازرس علی البدل، انتخاب
شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :