آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 40441
تاریخ انتشار : 25 آذر 1392 10:42
تعداد بازدید : 539

پرداخت مطالبات 180 میلیون یورویی اپراتورهای خارجی توسط زیرساخت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام مبلغ مابه التفاوت ترافیک وارده و صادره به میزان 180 میلیون یورو گفت: این مبلغ به دلیل وجود مشکلات مالی و انتقال پول به اپراتورهای خارجی در سال های گذشته بوده است.

فناوران – محمود خسروی با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر با حل مشکلات مالی این مبلغ به تدریج به اپراتورهای طرف قرارداد پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه در قراردادهای فی مابین با اپراتورهای خارجی به صورت پایاپای همکاری می‌کنیم گفت: به عنوان مثال در صورتی که میزان ترافیک اپراتورهای اروپایی به سمت ایران کمتر از میزان ترافیک ما به سمت آنها باشد یا بلعکس طرفین مبالغ اضافه را براساس توافقات مالی پرداخت می‌کنند.
مدیرعامل شرکت زیرساخت در خصوص اینکه مبلغ 180 میلیون یورو مربوط به چه زمانی است گفت: این مبلغ عمدتا مربوط به سه سال گذشته می شود و به دلیل تناقض هایی که گاها در صورتحساب‌ها وجود دارد این مبالغ با رفع مغایرت‌ها برطرف و پرداخت می‌شود.
وی درباره اینکه آیا احتمال قطع ارتباط مخابراتی به دلیل بدهی بالا وجود دارد گفت: این موضوع را مدیریت کردیم و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
وی افزود: با مذاکراتی که با دولت داشتیم و حل مشکلات بانکی به زودی بدهی‌های این بخش پرداخت خواهد شد و تاکنون نیز طی سال جاری بیش از 28 میلیون یور از این مبلغ پرداخت شده و 20 میلیون یورو نیز در شرف پرداخت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :