آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4059
تاریخ انتشار : 28 آذر 1390 0:2
تعداد بازدید : 453

بدون تیتر

وزیر نیرو از آغاز جلسات بررسی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در دولت خبر داد.

  در حالی که گزارش کمیسیون طرح تحول اقتصادی مجلس از وجود کسری منابع، شیب زیاد اصلاح قیمت‌ها و عدم بازپرداخت تنخواه دریافتی دولت از بانک مرکزی خبر می‌دهد، دولت با رد کسری اعتبار از بازپرداخت بخشی از تنخواه و اصلاح قیمت‌ها مطابق با قانون هدفمندی یارانه‌ها صحبت می‌کند.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: لایحه بودجه 91 به‌رغم نامه رسمی رییس مجلس و نطق نمایندگان مبنی بر تسریع در تقدیم، هنوز از سوی دولت به مجلس ارایه نشده است.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه برای ساخت مسکن در سوریه به دلیل قیمت پایین آنها به توافق نرسیدیم، گفت: مسکن مهر در برخی از استان‌ها با تمامی امکانات تا پایان سال افتتاح می‌شود.

  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از آغاز پذیره‌نویسی 20 درصد از سهام بورس انرژی معادل 4 میلیارد تومان در تاریخ دوازدهم دی ماه امسال در شعب بانک ملی خبر داد.

  نمایندگان مجلس با مصوبه‌ای دولت و دستگاه‌‌های اجرایی را مکلف کردند به منظور ایجاد ثبات و امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری، هرگونه تغییر سیاست‌ها، مقررات و رویه‌های اقتصادی را در زمان مقتضی قبل از اجرا از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع عموم برسانند.

   بررسی کلیات طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت کشاورزی سه ماه به تعویق افتاد.

  یک مقام آگاه ضمن تشریح برخی پشت‌پرده‌‌های بازار ارز گفت: گروهی در بازار با قیمت‌هایی کمتر از ارزش واقعی میلیون‌ها دلار را به مردم پیش‌فروش می‌کنند.

  عضو هیات رییسه کانون عالی کارفرمایان ایران با اعلام اینکه در حال حاضر بسیاری از بنگاه‌ها به دلیل شرایط نامناسب مالی با 20 درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند، گفت: 9 ماه پس از سال جاری، قفل تسهیلات بانکی به روی تولید همچنان ادامه دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :