آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4067
تاریخ انتشار : 29 آذر 1390 9:18
تعداد بازدید : 1320

« رهنمون » نماینده انحصاری محصولات Inspur شد

شرکت رهنمون در نمایشگاه الکامپ امسال اعلام کرد که نمایندگی انحصاری محصولات شرکت اینسپر (Inspur) در ایران را برعهده گرفته است.

فناوران – طبق اعلام روابط عمومی شرکت رهنمون، ثبت ملی و بین‌المللی این نمایندگی انحصاری و تعهد مستقیم تولیدکننده به ارایه خدمات مهندسی سطح بالا به طور مستقیم در ایران از ارزش بالایی برخوردار است که دیگر محصولاتی که از کانال‌های غیر رسمی (کشورهای همسایه) یا به طور قاچاق و به‌رغم تحریم کشورمان توسط تولید کننده اصلی صورت می‌گیرد از این مزیت برخوردار نیستند.
بر اساس این گزارش، شرکت اینسپر که در شهر جینان کشور چین مستقر شده، دومین تولیدکننده بزرگ سرور و تجهیزات محاسبات بالا و ذخیره‌سازی در دنیاست که با ارایه راه‌حل‌های ملی به دولت چین و دیگر دولت‌های دنیا سابقه درخشانی از سال 1950 در زمینه طراحی و ساخت مراکز داده دارد.
به گفته شرکت رهنمون، با توجه به وجود تحریم‌ها و محدودیت‌ها در ورود محصولات دیگر تولیدکنندگان سرور در دنیا به کشورمان و این اصل که تعداد تولیدکنندگان این‌گونه محصولات بسیار تخصصی، از تعداد انگشتان دست در دنیا فراتر نمی‌رود، ورود شرکت اینسپر به ایران واقعه مهمی است که در پیشرفت زیرساخت‌های صنعت IT در کشورمان در سال‌های آینده نقش تاثیرگذاری ایفا خواهد کرد.
گفتنی است شركت رهنمون از سال 1381 در زمينه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه‌اندازي، نظارت و ارایه خدمات پشتیبانی بر اجرای پروژه‌های IT شامل شبكه‌هاي ديتا مسي، فيبر نوري، بي‌سيم، مراکز داده، مراکز محاسبات سنگین و ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات در سطح كشور و به خصوص در راه‌اندازی زیرساخت ICT پروژه‌های صنایع برق شامل تولید و توزیع نیرو و نفت شامل استخراج و پالایش با بالاترین استانداردهای روز دنیا در زمینه کابل‌کشی ساخت یافته و شبکه مشغول به فعاليت است.
جزییات و تصاویر پروژه‌ها، محصولات و خدمات شرکت رهنمون در وب سایت این شرکت به آدرس  www.rahnamoonco.com قابل مشاهده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :