آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4073
تاریخ انتشار : 29 آذر 1390 9:35
تعداد بازدید : 472

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور:

“دورکاری” به دنبال “بیکاری” نیست

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس جمهور گفت: طرح دورکاری فضای مناسبی را برای کارمندانی که به دنبال کار باکیفیت هستند، فراهم می کند و به هیچ عنوان به دلیل نا کارآمدی یا اخراج کارمندان نیست.

خبرگزاری فارس- لطف‌الله فروزنده، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس جمهور با اشاره به هدف دولت از اجرای طرح دورکاری افزود: این طرح به منظور بالا بردن بهره‌وری سازمان‌ها، ایجاد انگیزه و خودمدیریتی در کارمندان، از بین بردن معضل بروکراسی ادارات و رفع معضلات اجتماعی از قبیل ترافیک و فشارهای عصبی طراحی شده است.
وی گفت: طرح دورکاری در حقیقت به کارمندان کمک می‌کند تا به جای وقت فروشی، در یک توافق مشترک با آنان امکان ارايه کار باکیفیت به سازمان فراهم ‌شود.
وی با بیان اینکه کنترل کارمندان دور‌کار از طریق مکانیزم کار و فعالیت صورت می‌گیرد، گفت: اینکه کارمندان با سازمان توافق می‌کنند تا در طول هفته کار تحقیقاتی یا پژوهشی خود را تحویل دهند، ملاک عملکرد است و هیچ‌گونه حساسیتی در بحث مدت زمان وجود ندارد.
فروزنده افزود: کاری که کارمندان به سازمان مربوطه تحویل می‌دهند، کیفیت و کمیت آن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بر اساس کیفیت کار به فرد پاداش داده شده یا در صورت نیاز تنبیه می‌‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :