آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41215
تاریخ انتشار : 7 دی 1392 10:57
تعداد بازدید : 1043

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان:

استانداري اصفهان از مجموعه هاي نوآور در اتوکام حمايت مي كند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: اگر شرکت هایی در نمایشگاه ها حضور بیابند و تازه ترین دستاوردهای خود را ارایه کنند اما مورد حمایت قرار نگیرند، این حضور مثمر ثمر نخواهد بود.

فناوران- حسین سیستانی در افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان با بیان اینکه شخص استاندار و معاونان وی آمادگی دارند مجموعه‌هایی که اقدام منحصر به فردی انجام داده و یا خلاقیت و ابداعی داشته اند را پس از نمایشگاه‌ها مورد حمایت قرار دهند، اذعان داشت: باید غرفه‌ها کدگذاری و رهگیری شوند و در بررسی فرآیندهای پس از نمایشگاه مورد ارزیابی و حمایت قرار گیرند.
وی با اشاره به این که 6 درصد جمعیت کشور در اصفهان، 11 درصد فارغ التحصیلان IT را تأمین می‌کند، افزود: کشور هند در یک مقطع زمانی در زمینه تولید نرم افزار فعالیت‌های خود را افزایش داد و در آن بازه زمانی توانست درآمد خود از تولید نرم افزار را از درآمد نفت ایران بالاتر ببرد.
معاون استاندار اصفهان تصریح کرد: ظرفیت‌های استان اصفهان در بخش‌های مختلف نباید باعث نسیان و فراموشی ما شود.
وی افزایش بودجه کشور در بخش ارتباطات و اطلاعات با وجود انقباضی بودن بودجه سال 93 را امری بسیار حایز توجه خواند و گفت: استان‌هایی مانند استان اصفهان از نظر صنایع سنگین اشباع شده و باید به گسترش صنایعی مانند گردشگری و فناوری ارتباطات روی آورد.
سیستانی با تأکید بر این که دولت و تجارت الکترونیکی جایگاه خود را در جامعه باز کرده است، یادآور شد: هنوز ظرفیت‌های بسیاری در استان و کشور وجود دارد که باید با ساز و کارهایی آن‌ها را مورد استفاده قرار داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :