آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41217
تاریخ انتشار : 7 دی 1392 11:3
تعداد بازدید : 762

نظام صنفی رایانه ای کشور سیاست جدیدش را اعلام کرد:

تقویت نمایشگاه های اصفهان مشهد و تبریز به جای الکامپ

دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در مراسم افتتاحی اتوکام۲۰۱۳ با بیان اینکه نیم میلیون نفر در ایران در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تحصیلات عالیه دارند، اما جایگاه ایران در این زمینه جایگاه صدم در میان 190 کشور دنیا است، گفت: خوشبختانه اکنون در دولت حس شنوایی ایجاد شده، حرف تشکل ها و انجمن ها را می شنود و حتی بخشی از خواسته ها طی همین مدت محقق شده است.

فناوران- حمید رضا قمی‌گفت: از آن جا که نمایشگاه الکامپ نتوانست تمامی‌انتظارات بخش خصوصی را تامین کند، بارور کردن نمایشگاه‌ها در سه استان اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی در دستور کار قرار گرفت تا این استان‌ها بار الکامپ را به منزل برسانند و از ظرفیتی که در تهران استفاده نشد، در دیگر استان‌ها استفاده شود.
وی گفت: بر این اساس اصفهان، تبریز و مشهد این فرصت استثنایی را دارند که ظرفیت‌های بازار را به سمت خود بکشانند و هیچ استانی مانند اصفهان نمی‌تواند این هدف را محقق کند و به حق این شایستگی اصفهان است.
قمی‌در بخش دیگری از سخنان خود همچنین گفت: هیچ ایرانی دلسوزی نیست که زاینده رود خشک را ببیند و آه نکشد. نمایشگاه‌ها می‌توانند توسعه گردشگری را به دنبال آورند. همان طور که نمایشگاه کامپیوتر دبی (جیتکس) به تنهایی به اندازه کافی درآمد زا نیست، بلکه در کنار خدمات گردشگری و بازرگانی که با حضور بازدیدکنندگان خارجی محقق می‌شود، درآمد کافی را برای کشور به همراه می‌آورد که این ظرفیت گردشگری در اصفهان صدها برابر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :