آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41235
تاریخ انتشار : 7 دی 1392 11:19
تعداد بازدید : 544

نسل دوم نرم افزارهای اسپادانا معرفی شد

شرکت آسا سیستم اسپادانا با حضور دراتوکام ۲۰۱۳ نسل دوم نرم افزارهای یکپارچه مالی، اداری و بازرگانی تحت وب را معرفی کرد.

فناوران- مدیرعامل شرکت آساسیستم اسپادانا در مورد قابلیت نرم‌افزارهای مالی و اداری تحت وب گفت: نرم‌افزارهای تحت وب این قابلیت را دارند که در هر محیطی اطلاعات را به سادگی در اختیار مدیران قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه نرم افزارهای اطلاعاتی سهم بسزایی در دنیای رقابتی امروز دارند، گفت: نرم افزار حسابداری مالی تحت وب وظیفه جمع‌آوری عملیات و فعالیت‌های مالی سازمان را به گونه‌ای که منجر به ایجاد اطلاعات موثر در تصمیم‌گیری مدیریت مالی شود ، برعهده دارد.
مدیرعامل شرکت آسا سیستم اسپادانا همچنین در مورد نرم افزار انبارداری اسپادانا گفت: وجود اطلاعات به موقع و دقیق مربوط به موجودی کالا در انبارهای مختلف و ارتباط آنها با سایر سیستم‌ها، اهمیت زیادی برای مدیران شرکت‌ها دارد. به همین دلیل نرم‌افزار انبارداری را هم در کنار سایر نرم‌افزارها تولید کرده‌ایم که از قابلیت‌های بسیاری برخوردار است.
بیاتی از نرم‌افزارکنترل عملکرد پیمانکاران فرعی ساخت به عنوان دیگر تولیدات شرکت اسپادانا نام برد و افزود: افزایش تقاضا، تنوع مشتریان و هزینه‌های سنگین توسعه، مدیران را وادار کرده تا بخشی از تولید خود را در قالب پیمانکاران فرعی، خارج از محیط کارخانه انجام دهند که به دلیل پیچیدگی‌های خاص تولید، کنترل عملکرد این پیمانکاران یکی از دغدغه‌های مهم مدیران است که این نرم‌افزارمی‌تواند به آنها کمک بسیاری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :