آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41313
تاریخ انتشار : 8 دی 1392 10:48
تعداد بازدید : 1332

مهلت ارسال آثار تا اول بهمن ماه

جشنواره عکس تامین اجتماعی برگزار می شود

جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه با هدف ارایه ابعاد مختلف خدمات بیمه در قالب عکس و بهره مندی از توانمندیهای عکاسان برگزار می شود.

فناوران- اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران فراخوان جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه را منتشر کردند. عکاسان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره باید عکس‌هایی درباره مخاطبان بیمه تامین اجتماعی، واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی و معرفی انواع خدمات بیمه برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.
این جشنواره بخش ویژه‌ای نیز دارد که شامل عکس‌هایی می‌شود که نگاه خلاقانه‌ای به تاثیرگذاری بیمه در زندگی خانوادگی و اجتماعی دارند.  هر عکاس می‌تواند با 7 عکس در این جشنواره شرکت کند. سازمان تأمین اجتماعی بابت هر عکس پذیرفته شده پس از داوری (به جز 4 نفر اول) به صاحب اثر مبلغ 2 میلیون ریال بعنوان حق التصویر پرداخت می‌کند. آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اول بهمن ماه است. نمایشگاه عکس این جشنواره اسفند ماه برپا خواهد شد و عکس برتر جشنواره 3 سکه تمام بهار آزادی همراه با لوح تقدیر و تندیس اهدا خواهد شد. نفر دوم و سوم نیز به ترتیب 2 و یک سکه تمام بهار آزادی همراه با لوح تقدیر و تندیس دریافت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره تامین اجتماعی در یک نگاه به آدرس Tamin.ir مراجعه کنید.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :