آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41325
تاریخ انتشار : 8 دی 1392 11:2
تعداد بازدید : 1318

آغاز ارزیابی سایت ها در ششمین جشنواره وب

ارزیابی سایت ها در چهار شاخه «کسب و کارهای اینترنتی»، «استارتاپ ها» ، «اطلاع رسانی و فرهنگی» و «صنایع مرتبط» و 43 گروه توسط داوران آغاز شد.

فناوران- بعد از پایان مهلت ثبت نام، ارزیابی سایت‌های ثبت شده در ششمین جشنواره وب ایران از ابتدای دی ماه توسط داروان آغاز شده است.
قرار است داوران کار ارزیابی وب سایت‌ها را بر اساس محتوا، ساختار و مسیر، طراحی دیداری، کارکرد، تعامل و تجربه طی یک ماه آینده تمام کنند.
سایت‌های برتر در جشنواره وب ایران در دو گروه به انتخاب داوارن و رای‌گیری مردمی ابتدای بهمن ماه معرفی می‌شوند. برای شرکت در بخش رای‌گیری مردمی شرکت‌کنندگان می‌توانند با ورود به پنل جشنواره وب ایران از بخش "دفتر کار من" کد مربوط به رای‌گیری مردمی را دریافت و در سایت خود قرار دهند تا کاربران به سایت یا سایت‌های مورد علاقه‌شان رای دهند. رای‌گیری مردمی از 15 دیماه آغاز
می‌شود.
مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران  که هر ساله با هدف ایجاد فرصت برای سایت‌های ایرانی به منظور رقابت کیفی و کمی و کمک به رشد و شکوفایی سایت‌ها برگزار می‌شود، اول اسفند ماه 1392 خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس iranwebfestival.com مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :