آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41342
تاریخ انتشار : 8 دی 1392 11:24
تعداد بازدید : 840

همزمان با کنفرانس ملی

مدیریت هزینه در دانشگاه ها و بنگاه های دانش بنیان بررسی می شود

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای افزایش کیفیت محصولات و اصلاح الگوی مصرف در بنگاه های کسب و کار و بازار سومین دوره کنفرانس ملی مدیریت هزینه را در روز 23 دی ماه سال جاری برگزار می کند.

خبرگزاری مهر- سعید نجفی زنگنه، دبیر اجرایی کنفرانس ملی مدیریت هزینه، یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در افزایش کیفیت محصولات و اصلاح الگوی مصرف در جامعه را مدیریت صحیح و بهینه هزینه دانست و گفت: از این رو مدیریت هزینه یکی از چالش‏های مهم و اساسی بنگاه‏های کسب ‏و کار و بازار است.
وی از برگزاری سومین کنفرانس مدیریت هزینه در این زمینه خبر داد و افزود: کنفرانس ملی مدیریت هزینه از 3 سال قبل با هدف ارائه راهکارهایی برای رشد درآمد، افزایش سود، رسیدن به خودکفایی مالی، کاهش بهای تمام شده محصولات، متنوع ساختن بازار، افزایش قدرت رقابت و اصلاح الگوی مصرف برگزار می‌شود.
نجفی زنگنه، با بیان اینکه این کنفرانس در دو دوره گذشته توسط مرکز همایش‌های رسا برگزار شده، ادامه داد: در سال جاری به منظور ارتقای سطح علمی‌و ارج نهادن به تحقیقات کاربردی و با هدف مشارکت بیشتر استادان دانشگاه، محققان و دانشجویان با همراهی و مشارکت مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد ‌شد.
دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت هزینه، مدیریت شهری، صنعت، بورس، بانک و بیمه را 3 حوزه مورد بحث در این کنفرانس ذکر و خاطر نشان کرد: سخنرانی محققان و صاحب نظران در این دوره از کنفرانس مدیریت هزینه با رویکردهای مدیریت هزینه در سازمان‌های دولتی، مدیریت هزینه در سازمان‌های خدماتی، مدیریت هزینه در دانشگاه و سیستم آموزش عالی، تکنیک‌های مدیریت هزینه، مدیریت هزینه فرایند و مدیریت هزینه منابع خواهد بود.
وی با بیان اینکه مخاطبان کنفرانس مسوولان حوزه‌های شهرداری، صنعت، بورس، بانک و دانشگاه‌ها است، یادآور شد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارتخانه‌‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، بانک‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌های بیمه، سازمان بورس و اوراق بهادار، انجمن‌های علمی‌و مؤسسات فرهنگی و ورزشی از حامیان این کنفرانس هستند.
به گفته وی این کنفرانس در روز 23 دی ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار
 می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :