آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41359
تاریخ انتشار : 8 دی 1392 11:58
تعداد بازدید : 951

وزیر ارتباطات، سخنران ویژه همایش بانکداری الکترونیکی

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی در تشریح برنامه های سومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از حضور مدیران عامل بانک ها و چهره های سرشناس و تراز اول بین المللی در این همایش خبر داد.

 خبرگزاری فارس- فرهاد نیلی با بیان اینکه در این همایش اولین بار محور‌های نقشه راه بانک مرکزی در دهه منتهی به 1400 توسط مدیرکل فناوری اطلاعات بانک‌مرکزی مطرح می‌شود، اظهارداشت: مشاوران بین المللی این طرح در خصوص الگوهای موفق بانکداری در سایر کشورهای، تجربیات خود را به مخاطبان عرضه می‌کنند.
نیلی، ولی الله سیف، رئیس‌کل بانک‌مرکزی و محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به عنوان سخنرانان کلیدی روز نخست معرفی کرد و گفت: انتظار می‌رود دکتر سیف در سخنرانی خود، بر عزم بانک‌مرکزی بر نوسازی نظام بانکی کشور تاکید و دکتر واعظی، آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع مشکلات دیرپای زیرساختی بانک‌ها در حوزه ICT اعلام کند. نیلی، مخاطبان اصلی این همایش را مدیران‌ارشد و تصمیم‌گیر در بانک‌ها دانست و تاکید کرد: قطعی شدن حضور 6 تن از مدیران عامل بانک‌ها به عنوان سخنران یا عضو میزگرد تاکنون نشان دهنده تغییر ذهنیت مدیران بانک‌ها نسبت به فناوری اطلاعات از نگرش ابزاری به دیدگاهی استراتژیک است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :