آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 41433
تاریخ انتشار : 9 دی 1392 10:35
تعداد بازدید : 1133

15 نرم افزار برتر آندرویید به انتخاب گاردین

در دنیای گوشی های هوشمند این روزها برنامه های نرم افزاری یا همان اپلیکیشن ها حرف اول را می زنند. اگرچه مدل، طراحی و برند برای بسیاری از کاربران مهم است اما در نهایت این نرم افزارها هستند که دسترسی به همه امکانات بازی، سرگرمی، سرویس های آموزشی و حتی پزشکی را برای کاربران فراهم کرده اند. همین موضوع با اهمیت باعث شده گوگل بیش از یک میلیون برنامه نرم افزاری روی گوگل پلی برای کاربرانش ارایه کند. این نرم افزارها از بازی و سرگرمی گرفته تا برنامه های مربوط به سبک زندگی را شامل می شوند. گاردین در گزارشی بهترین برنامه های ارایه شده برای گوشی های آندروییدی را به این شرح منتشر کرده است.

  BAND OF THE DAY یکی از بهترین برنامه‌های سرگرمی است که علاوه بر گوشی‌های آندروییدی برای آی‌پد و آیفون ارایه شده است.  BAND OF THE DAY یک برنامه موسیقی است که موسیقی، عکس و ویدیو برای کاربران اجرا می‌کند.
   BBC SPORT یک برنامه نرم‌افزاری رسمی ورزشی است که اخبار را به شکل زنده، تفسیر متنی همراه با ویدیوهای زنده و نیز به شکل صوتی ارایه می‌کند.
   Bloom.fm سرویس پخش موسیقی است که با استفاده از رادیو امکان دسترسی به موسیقی را برای کاربران فراهم می‌کند.
   Digg سرویس شبکه اجتماعی است که کاربران می‌توانند تصاویر، ویدیو و متن‌ها را برای تماشای دیگران به اشتراک بگذارند.
   iPlayer Radio سرویس زنده از ایستگاه رادیویی بی‌بی‌سی است که علاوه بر اخبار روز، امکان دسترسی به اخبار هفته گذشته را نیز برای کاربران فراهم می‌کند.
   XBOX ONE SMARTGLASS برنامه نرم‌افزاری است که برای کنترل ایکس‌باکس‌وان ارایه شده و کاربر با استفاده از گوشی خود می‌تواند به مرور وب روی تلویزیون برای بازی بپردازد.
  TOCA HAIR SALON یک برنامه قصه‌گویی است که کاربر با انتخاب شخصیت‌ها داستان پردازی می‌کند و صدای خود را ضبط کرد و می‌تواند داستان خود را ثبت کند.
  GOGOBOT TRAVEL GUIDE سرویس اجتماعی سفر است که به کاربران کمک می‌کند مکان‌های جذاب را برای ایام تعطیل پیدا کنند، همچنین امکان رزرو هتل برای مسافرت نیز در این نرم‌افزار پیش بینی شده است.
   MOVES یک ابزار برای کاربران علاقه‌مند به رژیم لاغری است تا میزان راه‌پیمایی روزانه و مسافت را اندازه‌گیری کنند.
  UP  BY   JAWBONE یک ابزار ورزشی است که فعالیت‌های روزانه و خواب کاربر را کنترل و از سوی دیگر میزان خوراکی و نوشیدنی را برای کاربر تعیین می‌کند.
  WOWMUM   MAPS مکان‌هایی مثل رستوران را به کاربر با میزان فاصله از وی نشان می‌دهد.
  YPlan به کاربر کمک می‌کند که مثلا برای بعد از ظهر خود برنامه‌ریزی کند و از سوی دیگر امکان خرید بلیط‌های مختلف با تخفیف مثل کنسرت‌های موسیقی، سینما و تئاتر را فراهم می‌کند.
  BBC Weather برنامه‌ای است که به شکل خودکار شرایط آب‌وهوا و پیش‌بینی آن را نمایش می‌دهد. همچنین در کنار درجه هوا، جزییاتی مثل بارانی و برفی بودن هوا را با میزان رطوبت نمایش می‌دهد.
   Cal نیز یک تقویم است که بر اساس نقشه‌، تقویم و یادداشت‌ها به کاربر زمان ملاقات را هشدار می‌دهد.
  CAMERA AWESOME هم برنامه‌ای است که برای دوربین ارایه شده و امکان عکاسی و فوکوس روی عکس‌ها را برای عکسبرداری بهتر فراهم می‌‌کند و از سوی دیگر می‌توان عکس‌ها را ویرایش کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :