آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4188
تاریخ انتشار : 3 دی 1390 0:30
تعداد بازدید : 464

اما و اگرهاي ايميل ملي از زبان معاون سازمان فناوري اطلاعات

معاون سازمان فناوري اطلاعات تاكيد كرد كه استفاده تمامي مديران و مسوولان كشوري از ايميل ملي در برقراري ارتباطات مبتني بر اينترنت ضروري است.

ایسنا- علي‌اصغر انصاري درباره اينكه چرا ايميل ملي ‌امنيت كاربران را حفظ نمي‌كند و آنها در بدو ورود به سايت اين ميل‌سنتر با هشدار روبه‌رو مي‌شوند، گفت: ايميل ملي يكي از ضروريات پشتيباني از داده‌هاي داخل كشور بود چراكه تا قبل از آن تمامی ميزباني‌هاي پست الكترونيكی توسط سامانه‌هاي مرتبط با كشورهاي ديگر و به خصوص آمريكايي انجام مي‌شد اما در حال حاضر مي‌توان ميزباني پست الكترونيكي را در داخل كشور  داشته باشيم. وي ادامه داد: هشدار امنيتي كه به كاربران داده مي‌شود، در برابر نبود گواهي‌هاي امنيتي تضمين سايت است كه به دليل شرايط تحريم با آن روبه‌رو هستيم اما به دنبال راه‌حل‌هاي فني مي‌گرديم تا مشكلات ERROR و ايمني اين سايت را
حل كنيم. معاون رييس سازمان فناوري اطلاعات گفت: فضاي در نظر گرفته شده براي ميزباني از اطلاعات اين ميل‌سنتر براي هر كاربر ايراني به‌صورت نامحدود در نظر گرفته  شده است.
انصاري افزود: استفاده تمامي مديران و مسوولان كشوري از ايميل ملي براي برقراري ارتباطات مبتني بر اينترنت ضروري است زیرا اكثر آنها در ارتباطات خود از برنامه‌ها و اهداف مهمي سخني به ميان مي‌آورند و اين رويه برروي كار پيمانكاران بخش دولتي نيز تاثير مي‌گذارد و آنها را ملزم مي‌كند كه ارتباطات الكترونيكي خود را حول ايميل ملي داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :