آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4197
تاریخ انتشار : 3 دی 1390 0:53
تعداد بازدید : 588

P1 LED Projector

دیتاپروژکتور کوچک و کم مصرف ایسوس عرضه شد

تاکنون اکثر دیتاپروژکتورهای ارایه شده در بازار از لامپ هاي پر مصرف تنگستني براي تامین نور مورد نياز خود براي ايجاد تصوير استفاده مي کردند، اما ايسوس در حرکتي جالب اقدام به توليد دیتاپروژکتوری کرده که در آن از دیود نوری براي تأمین نور مورد نياز براي ايجاد تصوير استفاده شده است.

فناوران- اين دستگاه که با نام P1 به بازار ارایه مي‌شود داراي حداکثر دقت 800×1280 پيکسل است که براي محصول با اين ابعاد دقت بسيار خوبي است.
 بر اساس اطلاعات ارایه شده توسط شرکت ايسوس اين محصول به ترتيب داراي ابعاد 128× 33× 113 ميلي‌متر است که اين ابعاد در حد يک کيف CD است که کاربران ديسک‌هاي نوري خود را در آن قرار مي‌دهند و با خود اين طرف و آن طرف مي‌برند.
 با وجود ابعاد بسيار کوچک و استفاده از دیود نوری اين پروژکتور داراي نسبت کنتراست 1600 به يک و ميزان روشنايي 200 لومينس است. اين محصول قادر است تصويري بين 15 تا 200 اينچ را ايجاد کند که اين موضوع براي کساني که نياز به ارایه مطالب در کلاس‌هاي دانشگاه و ديگر مکان‌ها دارند کاملا کاربردي خواهد بود.
 امکانات ارتباطي اين دیتاپروژکتور کوچک شامل يک پورت USB، يک پورت D-Sub و اسلات کارتخوان SD مي‌شود. علاوه بر اين يک بلندگوي 2 واتي هم در داخل اين دستگاه تعبيه شده است تا صداي فايل‌هاي ويديويي هم در صورت نبود بلندگوي خارجي قابل شنيدن باشد. اما مهم‌ترين قابليت اين محصول توان مصرفي بسيار پايين و عمر بالاي لامپ (منبع نوری) آن است.
 طبق ادعاي ايسوس اين دستگاه در حداکثر ميزان روشنايي تواني برابر با 50 وات را مصرف مي‌کند و منبع نوری آن قادر است تا به مدت 30 هزار ساعت نور مورد نياز براي ايجاد تصوير را
 تامین کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :