آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42276
تاریخ انتشار : 22 دی 1392 10:36
تعداد بازدید : 520

شهرداری کلانشهرها کارگروه فناوری تشکیل دادند

مدير عامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران با تاکيد بر اينکه زمان حرکت شهرداري ها در يک مسير مشخص فرا رسيده است، اظهار کرد : شهرداري هاي کلانشهرها به وجود وحدت رويه در زمينه بهره مندي از آمار و فناوري اطلاعات نياز دارند.

خبرگزاري آريا - علي‌اصغر قائمی‌درباره تشکيل کارگروه آمار و فناوري در اجلاس معاونان برنامه ريزي کلانشهرها اظهار کرد : اگر می‌خواهيم در حوزه مديريت شهري توانمند باشيم بايد اطلاعات کافي از يافته‌هاي شهرمان داشته باشيم تا تصميمات درستي اتخاذ شده و به درستي به مرحله اجرا برسد .
مدير‌عامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران با بيان اينکه بنا داريم تجربيات  شهرداري تهران را در زمينه فناوري اطلاعات بيان کنيم، افزود: از تجارب ساير کلانشهرها استفاده می‌کنيم تا به يک وحدت رويه برسيم چرا که تاکنون به اين موضوع کمتر پرداخته شده است و روش‌هاي سليقه‌اي و بومی‌مد نظر بوده است .
قائمی‌افزود: قصد داريم با حضور معاونان برنامه‌ريزي و مديران ارشد کلانشهرها و با هماهنگي نهادهاي بالادستي همانند مرکز آمار ايران و نهادهايي که در اين زمينه تصميم‌گيري کلان را بر عهده دارند به نقطه‌اي برسيم که همه ما در سطح کشور از يک وحدت رويه و ادبيات مشترک استفاده کنيم .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :