آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42283
تاریخ انتشار : 22 دی 1392 10:49
تعداد بازدید : 799

همراه اول به بانوان 30 درصد تخفیف می دهد

اپراتور اول تلفن همراه به مشترکان خانم مالک سیم کارت اعتباری، ۳۰ درصد شارژ رایگان می دهد.

روابط عمومی‌همراه‌اول - در طرح جدیدی با عنوان «هدیه شارژ بانوان»، همراه‌اول به سیم کارت‌هایی که به نام یک خانم ثبت نام شده باشد ۳۰ درصد شارژ بیشتر می‌دهد.
بر اساس این گزارش، بانوان همراه‌اولی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *۱۱۱*۱۲۳*pin# از ۳۰ درصد اعتبار هدیه در زمان شارژ سیم‌کارت خود بهره‌مند شوند.
کل مبلغ پین و ۳۰ درصد شارژ هدیه، در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. پس از وارد کردن رمز شارژ، ابتدا مشترک به اندازه مبلغ پین افزایش شارژ داشته و سپس این مبلغ کسر شده و به جای آن شارژی به ارزش ۱۳۰ درصد مبلغ پین(پس از کسر مالیات) به مشترک داده می‌شود.
شارژ دریافتی(مجموعه شارژ خریداری شده و شارژ هدیه) برای استفاده درون شبکه (همراه‌اول و تلفن ثابت) بوده و برای مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه‌ای(MMS) و اینترنت همراه (GPRS) با تعرفه‌های جاری همراه‌اول قابل استفاده است.
بر اساس این گزارش هنگامی‌که مشترک کد دستوری هدیه شارژ بانوان را ارسال می‌کند، ابتدا پروفایل وی در پایگاه داده‌های همراه‌اول بررسی شده و در صورتی که مشترک خانم نباشد، به وی اطلاع داده می‌شود که مشمول طرح نیست؛ اما پین همچنان قابلیت مصرف را خواهد داشت. به عبارت دیگر در این طرح پین مصرف نشده و مشترک می‌تواند آن را به صورت عادی یا در طرح‌های دیگر شارژ هدیه مورد استفاده قرار دهد.
این گزارش می‌افزاید: با استفاده از شارژ دریافتی نمی‌توان بسته‌های تشویقی از جمله بسته‌های اینترنت همراه، پیامک و غیره خریداری کرد. همچنین شارژ دریافتی را نمی‌توان به سایر خطوط اعتباری انتقال داد و مشترکان حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.
دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح «هدیه شارژ بانوان» از طریق پرتال همراه‌اول به نشانی mci.ir امکان پذیر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :