آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 42289
تاریخ انتشار : 22 دی 1392 10:59
تعداد بازدید : 803

برگزاری سمینار آواژنگ در استان خوزستان

شرکت آواژنگ سه شنبه 17 دی ماه، در سالن همایش های هتل پارس اهواز سمیناری تخصصی با عنوان "هوشمندانه انتخاب کنید" برگزار کرد که هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی آخرین فناوری ها و محصولات آواژنگ بود.

در این همایش که با حضور نمایندگان شبکه فروش، فروشندگان و برخی نمایندگان ارگان‌های دولتی برگزار شد، پس از ارایه دیدگاه‌ها، اهداف و فعالیت‌های آواژنگ و سپس واحد خدمات آواژنگ و قابلیت‌های این بخش، سامان حیدری مدیر دفتر گیگابایت ایران اطلاعاتی را درباره گیگابایت و برنامه‌های این شرکت در سطح بین المللی و در کشور ایران ارائه کرد.
معرفی نوت بوک‌ها، تبلت‌ها و All-In-One‌های تحت پوشش آواژنگ توسط اشکان دژفرد، مدیر محصولات High-end بخش دیگر این همایش بود. در ادامه نیز امامی، مدیر محصول اپسون، محصولات این شرکت شامل پرینترهای جوهر افشان با تانک جوهر یکپارچه و پروژکتورهای مجهز به فن آوری 3LCD را معرفی کرد. همچنین پروژکتور سینمای خانگی اپسون با کیفیت Full HD 1080p و قابلیت پخش تصاویر سه بعدی نیز در این بخش معرفی شد.
مادربردهای جدید سری Z87 گیگابایت و فناوری‌های انحصاری به کار رفته در تولید آنها نیز در این همایش به حاضران معرفی شد. همچنین از 9 نماینده فعال آواژنگ در استان خوزستان قدردانی به عمل آمد.
آواژنگ اعلام کرده است که قصد دارد با شعار "هوشمندانه انتخاب کنید" چند سمینار و کلاس آموزشی تخصصی دیگر در سراسر کشور برگزار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :