آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4239
تاریخ انتشار : 4 دی 1390 9:59
تعداد بازدید : 357

مديرکل حريم شهر تهران:

حريم پايتخت آنلاین حفاظت می شود

مديرکل حريم شهر تهران با تاکيد بر صيانت از حريم شهر و برخورد با هرگونه ساخت و ساز در اين محدوده، از کنترل هوشمند حريم شهر خبرداد و گفت: از نيمه دوم سال آينده حريم پايتخت به شکل هوشمند و آنلاين رصد و کنترل مي شود.

ایسنا- سيد صباح‌الدين متقي افزود: طرح جامع حريم تهران در مراحل پاياني قرار دارد و با تصويب اين طرح از هرگونه ساخت و سازي درحريم جلوگيري مي‌شود و هر طرحي در اين زمينه بايد بر اساس اسناد فرادست آن انجام شود.
متقي در ادامه با اشاره به طرح کنترل هوشمند حريم تهران گفت: براي کنترل بيشتر حريم نرم‌افزاري پيش‌بيني شده است که مي‌تواند حريم شهر را به شکل هوشمند رصد کند.
وي افزود: با اين کار علاوه بر اينکه نيروهاي رصد به شکل فيزيکي در حريم حضور ندارند، هزينه کمتري نسبت به روش‌هاي گذشته دارد و حريم شهر به صورت آنلاين کنترل مي‌شود که به محض دريافت اطلاعات در اين زمینه گروه‌هاي ويژه اقدامات خود را انجام مي‌دهند.
مديرکل حريم شهر تهران گفت: کنترل هوشمند حريم تهران از نيمه دوم سال 91 اجرايي خواهد شد که اميدواريم با اين اقدام، هرچه بيشتر بتوان از حريم پايتخت صيانت و برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در اين محدوده را بر اساس ايجاد فضاهاي تفرج‌گاهي و فضاي سبز براي استفاده شهروندان اجرايي کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :