آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4257
تاریخ انتشار : 4 دی 1390 10:35
تعداد بازدید : 306

بلومبرگ گزارش داد:

ادعای فروش تجهیزات ارتباطی توسط یک شرکت صهیونیستی به ایران

بلومبرگ طی گزارشی مدعی شد یک شرکت رژیم صهیونیستی از طریق دانمارک تجهیزات ارتباطی به ایران فروخته است.

خبرگزاری فارس- بلومبرگ طی گزارشی مدعی شد یک شرکت اسراییلی تولیدکننده تجهیزات ارتباطی مربوط به کنترل ارتباطات اینترنتی را به دانمارک صادر کرده که این تجهیزات پس از تغییر بسته بندی به یک توزیع کننده ایرانی فروخته شده است.بر اساس این گزارش، شرکت صهیونیستی آلوت تجهیزات کنترل ارتباطات اینترنتی را از طریق یک توزیع کننده در دانمارک به ایران فروخته است. در این گزارش با توجه به همکاری تجاری دو شرکت اسراییلی و دانمارکی، از فردی به نام حسین به عنوان خریدار ایرانی این تجهیزات یاد شده است.
بر اساس قوانین داخلی رژیم صهیونیستی، انجام مبادلات تجاری با ایران ممنوع است.
در گزارش بلومبرگ، ادعا شده که سه کارمند سابق شرکت آلوت که در درون این شرکت افراد شناخته شده‌ای محسوب می‌شوند، اذعان کرده‌اند که تجهیزات مذکور به قصد ارسال به ایران به دانمارک فرستاده شده‌اند. مقامات شرکت آلوت به بلومبرگ گفتند که هیچ اطلاعی از تجهیزات ارسالی به ایران نداشته‌اند.
بلومبرگ به نقل از جی کالیش، مدیر اجرایی بخش سرمایه‌گذاری شرکت آلوت آورده است که: «ما اجازه هیچ گونه ارسال تجهیزات به ایران را صادر نکرده‌ایم.»وی اظهار داشت که اگر این تجهیزات به ایران ارسال شده باشند، این به معنای نقض قرارداد از سوی طرف دانمارکی است. کمپانی دانمارکی رن تک، تاکنون پاسخی به ادعاهای مطرح شده از سوی بلومبرگ ارایه نداده است.
پیش‌تر نیز رسانه‌های صهیونیستی مدعی فروش چند شناور دریایی توسط شرکتی اسراییلی به ایران شده بودند که ایران آن را رد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :