آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4267
تاریخ انتشار : 4 دی 1390 10:55
تعداد بازدید : 343

استانداران موظف به تبیین مصوبات دولت درحوزه مبارزه با قاچاق شدند

نماینده ویژه رییس جمهوری و رییس ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز، استانداران و روسای كمیسیون های مبارزه با قاچاق كالا و ارز سراسر كشور را مكلف به تبیین مصوبات هیات دولت در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و ارز كرد.

ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا- سعید مرتضوی  همچنین تبیین مصوبات هیات دولت، بررسی و ارزیابی اقدامات صورت گرفته در اجرای مصوبات مذكور توسط كمیسیون‌های استانی و دستگاه‌های مرتبط، طرح موانع و مشكلات احتمالی و ارایه گزارش از میزان پیشرفت برنامه‌های ابلاغی به استان‌ها در نیمه اول سال 90، از سوی استانداران سراسر كشور را خواستار شد.
مرتضوی تصویب و ابلاغ تصمیمات جلسات اصلی ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز با عنوان مصوبه هیات دولت را یكی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اقدام در امر پیشگیری و مبارزه با قاچاق كالا و ارز بر شمرد.
وی از استانداران خواست با توجه به اهمیت مصوبات مبارزه با قاچاق در ساماندهی گمركات به ویژه ارتقای صحت و سرعت در امور گمركی با استفاده از فناوری نوین و شفاف‌سازی گردش كالای خارجی در سطح عرضه نسبت به تبیین مستمر اهداف مصوبات و هماهنگی برای اجرای بهینه آن در نشست‌های سراسری و استانی اقدام كنند


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :