آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4273
تاریخ انتشار : 4 دی 1390 11:7
تعداد بازدید : 1265

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان در مجمع عمومی عادی سالیانه نظام صنفی رایانه‌ای این استان خبر داد:

تشکیل پارک علم و فناوری استان هرمزگان

مجمع عمومی عادی سالیانه نظام صنفی رایانه ای استان هرمزگان در محل سالن اجتماعات معاونت برنامه ریزی استانداری هرمزگان با حضور رسته مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان، آزادپور رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف ماشین های اداری و رایانه بندرعباس، تعدادی از مسوولان استانی و اعضای این سازمان برگزار شد.

روابط عمومی سازمان- در این نشست مصطفی پروین، دبیر سازمان ضمن خوشامدگویی به حاضران هدف از برگزاری مجمع را ارایه گزارش عملکرد سازمان و هیات مدیره عنوان کرد.
سپس عبدالوحید واحدی، ریاست هیات مدیره از طرف هیات مدیره با اشاره به وظایف و ماموریت‌های سازمان خاطرنشان کرد که ارتقای سطح دانش اعضا از برنامه‌های جدی سازمان در امر آموزش  است و در این راستا دوره آموزشی به صورت کاملا کاربردی برگزار شده و تداوم خواهد داشت. وی از ثمرات ارتقای دانش اعضا بهبود فضای کسب و کار را نام برد و گفت: رشد جایگاه سازمان و ظرفیت‌های ایجاد شده توسط سازمان از زمان تاسیس تاکنون، نتیجه تلاش هیات مدیره بوده و رسیدن به اهداف در قبال اتحاد و همگرایی ممکن خواهد بود. وی خواستار همراهی اعضای سازمان در این زمینه شد.
واحدی حاصل عملکرد هشت ماهه سازمان از زمان تاسیس را 85 مصوبه اعلام کرد و افزود: اکثر این مصوبات اجرایی شده و در زمینه اطلاع رسانی به اعضای صنف نیز بالغ بر 20هزار SMS ارسال شده است.
در ادامه مصطفی پروین به نمایندگی از هیات مدیره گزارش عملکرد هیات مدیره را تشریح کرد و اظهار داشت: ظرفیت کارشناسی در پرونده‌های قضایی با تفاهم‌نامه مشترک سازمان و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری هرمزگان ایجاد و اجرایی شده است. وی همچنین از برگزاری دوره آموزشی درحوزه‌های مالیات – اجاره و کسب و کار و تدوین و انتشار بسته‌های آموزشی فوق خبر داد.
سخنران دیگر این نشست، امین راستی کردار نیز با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در بهمن ماه، خواستار حضور پررنگ اعضای صنف و ارایه توانمندی و توانایی‌های‌شان در این نمایشگاه شد.
رسته از اعضای هیات مدیره نیز از عملکرد مثبت هیات مدیره و کارهای خوب و مهمی که در سازمان شکل گرفته تشکر و قدردانی کرد.
وی در ادامه از تشکیل پارک علم و فناوری در استان خبر داد و از اعضای صنف خواست تا با ارایه طرح و برنامه‌های مرتبط با پارک، از مزایای آن بهره‌مند شوند.
وی همچنین با اشاره به جایگاه بخش خصوصی در حوزه‌های ارایه خدمات به مشتریان و دریافت کنندگان خدمات خواستار  توسعه شرکت‌های این حوزه با نیاز روز و تکنولوژی‌های جدید شد.
پس از آن مستند به ماده 36 آیین نامه و  ماده 8  اساسنامه پس از تایید حصول نصاب مجمع (یعنی نصف به اضافه یک اعضای در هر سه شاخه) هیات رییسه جلسه انتخاب و در جایگاه هیات رییسه مستقر و مجمع وارد دستور کار شد. در ادامه، گزارش عملکرد هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هرمزگان در دوره مالی گذشته و برنامه دوره جاری منتهی به 31/6/91 را قرائت و با اکثریت آرا به تصویب مجمع رسید.
سپس محمد امین پورشهابی، مشاور مالی سازمان از طرف خزانه‌دار گزارش صورت‌های مالی دوره منتهی به 31/6/90 و بودجه دوره منتهی به 31/6/91 را برای اعضای قرائت و بازرس قانونی سازمان نیز گزارش خود را ارایه کرد. تمامی گزارش‌های صورتحساب‌های مالی (ترازنامه-صورتحساب درآمد و هزینه‌های سال مالی گذشته) دوره منتهی به 31/6/90، همچنین برنامه و بودجه دوره مالی منتهی به 31/6/91  به تصویب اعضای مجمع رسید.
 روزنامه صبح ساحل به عنوان روزنامه کثیرالانتشار آگهی‌های سازمان مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت. نامزدهای بازرس قانونی نیز معرفی شدند و انتخابات برگزار شد. سپس انتخابات بازرس برگزار و محمد اعتمادی از فروشگاه خدمات کامپیوتر اعتماد به عنوان بازرس اصلی و علی اسفندیاری از اعضای حقیقی به عنوان بازرس علی البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند.در خصوص میزان مبالغ ورودیه و حق عضویت نیز مجمع عمومی به هیات مدیره در مورد اعمال تغییرات تفویض اختیار کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :