آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4309
تاریخ انتشار : 5 دی 1390 8:58
تعداد بازدید : 558

پيامک صوتي ايرانسل در راه است

سرويس پيشرفته اي به نام “پيامک صوتي” زمستان امسال در اختيار مشترکان ايرانسل قرار خواهد گرفت.

ايسنا- آرش کريم بيگي، مدير روابط عمومي ايرانسل با بيان اين مطلب گفت: بر اساس اين سرويس، مشترکان مي‌توانند در هر زمان که تمايل داشته باشند، با شماره‌‌گيري شماره يک تلفن گوياي ويژه، تا 60 ثانيه براي مشترک موردنظر خود پيام صوتي ارسال کنند.
وي افزود: پس از ضبط پيام، اين امکان در اختيار مشترک قرار خواهد گرفت تا از ميان گزينه‌هاي پيام چندرسانه‌اي، پيام کوتاه و يا زنگ تلفن يکي را به عنوان نحوه انتقال پيام خود انتخاب کنند.
به گفته وي، در روش ارسال پيامک صوتي از طريق پيام چندرسانه‌اي، پيام ضبط شده مشترک به صورت يک فايل صوتي براي مشترک مقصد ارسال مي‌شود و درصورت انتخاب ارسال از طريق پيامک، مشترک مقصد با دريافت يک پيامک، از ارسال پيامک صوتي مطلع مي‌شود و مي‌تواند پيام را بشنود.
کریم بیگی افزود: در روش ارسال از طريق زنگ تلفن، مشترک گيرنده پيامک صوتي از طريق تماس ورودي متوجه دريافت پيامک صوتي مي‌شود.
به گفته مدير روابط عمومي ايرانسل، از ديگر قابليت‌هاي اين سرويس جديد، امکان ارسال همان پيام براي مشترکان ديگر است به گونه‌اي که مشترکان مي‌توانند پيام ضبط شده خود را براي چند مشترک و به اشکال گوناگون شامل پيام چندرسانه‌اي، پيامک و يا زنگ تلفن ارسال کنند. کريم بيگي تاكيد كرد: اطلاعات تکميلي در خصوص اين سرويس جديد از جمله هزينه و نحوه استفاده متعاقبا اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :