آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 4310
تاریخ انتشار : 5 دی 1390 9:0
تعداد بازدید : 372

درآمد 38 میلیارد دلاری در انتظار فروشندگان نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی

شرکت پژوهشی IDC در آخرین گزارش خود درباره بازار نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی (ERM) پیش بینی کرده است این بازار در سال 2011 درآمدی 9/37 میلیارد دلاری را نصیب عرضه کنندگان این نرم افزارها کند.

فناوران- این شرکت در جدیدترین پژوهش خود عملکرد 370 فروشنده نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی در 49 کشور جهان را مورد مطالعه قرار داده است.
بنا بر یافته‌های IDC، در نیمه اول سال 2011 شرکت‌های SAP، اوراکل و مایکروسافت که از مهم‌ترین عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهای ERM هستند، هر کدام بیش از یک میلیارد دلار از فروش این نرم‌افزارها درآمد کسب کرده‌ و برترین جایگاه این بازار را به خود اختصاص داده‌اند.
 گزارش این شرکت نشان می‌دهد در نیمه اول سال گذشته 16 شرکت از فروش این نرم‌افزارها درآمدی بیش از 100 میلیون دلار داشتند، اما در نیمه اول سال جاری میلادی تعداد شرکت‌های دارای درآمد بیش از 100 میلیون دلار به رقم 22 رسیده است.
نرم‌افزارهای حسابرسی مالی، مدیریت سرمایه‌های انسانی، حسابرسی پرداخت حقوق، مدیریت سفارشات، مدیریت عملکرد و راهبردهای مالی، مدیریت پروژه و موجودی‌ها و مدیریت دارایی‌های سازمانی از جمله مهم‌ترین ابزارها و برنامه‌های مدیریت منابع سازمانی هستند که شرکت IDC میزان فروش آنها در 49 کشور جهان را مورد بررسی قرار داده است.
این شرکت پیش‌بینی کرده است سرمایه‌گذاری در صنعت نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی در سال 2011 رشدی 10 درصدی خواهد داشت. پیش‌بینی IDC همچنین حاکی از آن است که این صنعت در سال آینده شاهد رشد کندتر 3/6 درصدی خواهد بود. نیاز مبرم سازمان‌ها به نرم‌افزارها و خدماتی که به کاهش هزینه‌ها، مدیریت مخاطرات، افزایش بازدهی تولید و شناسایی فرصت‌های جدید برای رشد کمک کند، از مهم‌ترین دلایل رشد کند نرم‌افزارهای مدیریت منابع سازمانی در سال آینده
شمرده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :